Dokonale čistý bazén

Zahrady jsou dnes oblíbeným místem pro odpočinek každého z nás. Milujeme soukromí a odpočinek, ke kterému jistě patří i bazén. Jeho obliba stoupá už jen proto, že si ho můžeme užívat od rána do večera, navíc bez zvědavých očí návštěvníků. K tomu všemu je tedy zajistit si opatření, abychom bazén mohli užívat všichni bez zbytečné práce a stresu. K tomu všemu nám poslouží krycí bazénová plachta, která splní naše očekávání a také plní i několik funkcí.

Kvalita a rozumná cena

Krycí plachty na bazény jsou nejen lehké a cenově dostupné, ale jejich výroba je z pevného a kvalitního materiálu, který dokonale odolává i nepříznivému počasí. Také v zimě mají plachty na bazén své dokonalé krytí a jejich složení je malinko odlišné, za to velmi účinné. Povětrnostní podmínky jsou totiž různé a tak jsou i tyto krycí a ochranné plachty na bazén odolné proti mrazu, sněhu i větru. Co se týká ceny, můžeme zde konstatovat, že plachty jsou dostupné doslova pro každého. Jejich nízká pořizovací cena je v porovnání s jiným krytím bazénu určitě výzvou. Mnohé pojezdové krytí bazénu například z polykarbonátu může stát desítky tisíc korun. Tady je to o poznání daleko méně a ještě navíc je výhodou její snadná údržba. Životnost takových plachet se odhaduje až na 15 let, což je jistě velmi přijatelné. Plachty také zabraňují rychlému odpařování vody a šetří se tím také potřebná bazénová chemie.

Druhy plachet

Ovšem nejen kvalitní krytí poskytuje bazénová plachta. Jistě plní funkci ochrany vodní hladiny před různými nečistotami z okolí, ke kterým řadíme zejména listí, větve, jehličí a podobně. Starat se pak každý den o bazén znamená vzít si sítko a vodu pořádně vyčistit. Čas, který na tom strávíme se pak denně násobí a ten můžeme využít k vodním radovánkám s dětmi. proto jsou tyto plachty vhodnou ochranou.

Solární plachty jsou ovšem také velmi oblíbené. Máme prakticky dva v jednom. Ochranu a ještě se nám voda přírodně ohřeje. Solární plachta totiž využívá sluneční paprsky pro svůj účel. Voda v bazénu se tak může ohřát o několik stupňů ovšem nemůžeme od toho očekávat doslova parní lázeň. Voda bude v bazénu připravená tak akorát pro vodní radovánky, neboť moc dobře víme, že studenou vodu i v letním období děti moc rády nemají. A stejně jako krycí plachty nebo plachty zimní, jsou z kvalitního a pevného materiálu. Efektivitu solární plachty samozřejmě určuje tloušťka a materiál, ze kterého je zhotovena.

Doplňky ke všem plachtám

Samozřejmě, že plachtu nemůžeme nad hladinu bazénu přiložit jen tak. Je třeba ji připevnit a také uskladnit tak, aby neztratila svůj účel, a abychom si ji neopatrností třeba neprotrhli. Mnohé firmy nabízejí k takové plachtě speciální naviják, který je upevněný v blízkosti bazénu a její složení nebo napínání je tak pro majitele bazénu daleko jednodušší. Dále jsou nepostradatelnými pomocníky také kotvící čepy, odtoková sítka a podobně.

Není ani problém pořídit si krycí nebo solární plachtu na náš zahradní bazén v různé velikosti a v různém tvaru. Oválný nebo klasický obdélníkový bazén pomalu vytlačují atypické tvary bazénů, které jsou pak doslova chloubou zahrady. Musíme si pak pořídit i plachtu v tomto tvaru a tady přicházejí na řadu nabídky odborných firem, které se výrobou těchto plachet zabývají.

Spolehlivá firma nám má určitě co nabídnout

Na trhu je dnes mnoho firem, které mají ve své nabídce služeb vše, co bychom mohli potřebovat. Jde nejen o kvalitní a pevnou plachtu, ale také odborné poradenství, plachtu si můžeme nechat i potisknout nějakým logem, bývá v barevném provedení a podle požadavků zákazníka lze zhotovit prakticky cokoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *