Ekonomické a ekologické větrání

Stavíme-li dům, či pořizujeme byt, je to obvykle místo, kde chceme strávit několik dalších desetiletí svého života. Proto by to mělo být místo, kde se cítíme dobře. Kromě interiéru a nábytku to znamená například, aby se nám v domě dobře dýchalo. Abychom se v létě neupekli, nedýchali vydýchaný vzduch a naopak v zimě se netřásli zimou. Jak toho ale docílit a zároveň nevynaložit zbytečně velký obnos peněz?

Úsporné a kvalitní řešení

Chceme-li problém s větráním domu definitivně vyřešit, zároveň dosáhnout ekonomické úspory a trochu ulevit matičce Zemi, zvolte rekuperaci. Je to systém centrálně řízené výměny vzduchu. Vzduch je vyměňován pouze po nezbytně dlouhou dobu, a proto ani v zimě nedochází ke zvýšeným nákladům na vytápění objektu. Navíc je rekuperace dobrá pro udržení čistého vzduchu, neboť je větraný vzduch filtrován, a tím zbavován bakterií a roztočů. V rekuperovaném objektu je tudíž daleko nižší výskyt plísní.

Pořízení rekuperace

Pro rekuperaci potřebujete pouze dvě věci. Centrální regulátor a rekuperační jednotky rozmístěné po celém objektu. Výběr rekuperačních jednotek, určení správného množství a vhodné rozmístění je sice malinko věda, ale zkušené společnosti vám s tím poradí.

Jednou z nich je i A-Invent zastupující na českém trhu německý inVENTer, technologického leadera v oboru. Společnost u svých zákazníků boduje svým vstřícným přístupem. Ráda poradí s optimálním výběrem rekuperačních jednotek. Zároveň si pro některé typy objektů můžete koupit i předpřipravené sestavy, které vám výběr ještě více ulehčí. Montáž probíhá prostřednictvím některých ze smluvních partnerů, tudíž neplatíte horentní sumy za dopravu.

A pokud s rekuperací stále váháte, možná by vás mohla přesvědčit informace, že na pořízení produktů inVENTer můžete dostat příspěvek v rámci státního dotačního programu Nová zelená úsporám. Je tedy nejvyšší čas si pořídit jeden inVENTer domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *