Jak správně vyčistit pohovku? Máme pro vás rychlý návod
Jak spravne vycistit pohovku mame pro vas rychly navod

Pohovka se může znečistit velice snadno. Pokud ji chcete navrátit její starý lesk, pak vám přinášíme rychlý návod, jak to můžete udělat.

Na pohovce se setkává celá rodina. Není tedy nic neobvyklého, že tam čas od času stane nějaká nehoda. Vylité pití, jídlo nebo zaschlé nečistoty tak mohou ohrožovat i vaši pohovku.

Snadné vyčištění pohovky

Pokud je i vaše pohovka znečištěná, nemusíte zoufat. Pořád se dá totiž vyčistit. Připravte se ale na to, že rozhodně nejde o nic jednoduchého. Budete k tomu potřebovat kvalitní čistící prostředky a rozprašovač. Do něho nalijete čistící prostředek vhodný pro čistění textilií a jemně ho nastříkáte na znečištěné místo. Přípravek nechte chvíli působit.

Po několika minutách by se měl roztok vsáknout do vláken, takže přichází váš čas. Uvolněné nečistoty odstraňte kartáčem s jemnými štětinami, například starým zubním kartáčkem. Po masírování pohovku kartáčem ještě otřete místo namočenou útěrkou. Pokud budete postupovat přesně tak, jak jsme vám to popsali, měly by být nyní nečistoty z vašeho gauče venku. A jestliže jste použili jen rozumné množství roztoku, nemusíte se bát ani žádných nepříjemných překvapení v podobě plísní.

Ošetřete vaši pohovku

Jestliže vaši pohovku vhodně neošetříte, budete ji muset pravidelně čistit. Navíc tím zbytečně riskujete její poškození nebo nenávratné znehodnocení. Jestli že jí tedy chcete ochránit, impregnace na textilní sedačky vám pomůže. Impregnace na kožené sedačky a textilní sedačky totiž vytvoří na povrchu tenký film, který ji bude chránit před politím nápojem nebo jídlem.

Chcete-li pořídit opravdu kvalitní impregnaci, navštivte internetový obchod Eshop.Inproducts.cz. Právě na této stránce totiž naleznete kvalitní impregnaci, která vsází na křemíkové nanočástice. Ty si hravě poradí se všemi nečistotami včetně pití nebo drobných částic jídla. Sprej je navíc bez zápachu a šetrný k vašemu zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.