Moderní metropolitní byty v nově vznikající lokalitě na Žižkově

Hledáte klidné bydlení s dobrou dostupností služeb v atraktivní pražské lokalitě? V tom případě by vás mohla zaujmout lokalita Na Vackově. Pod kvalitním bydlením v 21. století si totiž v dnešní době představíme jak klidné místo pro spokojený život, tak možnost kdykoliv vyrazit za zábavou, příjemným posezením a mít dostupný veškerý komfort v podobě dopravní obslužnosti a občanské vybavenosti.

Městský život i klid a pohoda

Byty v lokalitě Na Vackově budou nabízet právě takové spojení klidu přilehlého parku Židovské pece a dostupnosti všeho, co k modernímu životnímu stylu nabídne živoucí město. Bydlení v Praze na Žižkově nabídne v blízkosti restaurace i hospůdky, za kulturou lze vyrazit do nedalekého kina Aero, vzdáleného jen několik minut pěšky.

Blízkost východní části Vinohrad je ideální k nákupům a nabízí další možnosti setkávání. Klid a relaxaci či možnost aktivního odpočinku nabídnou také:

  • Vítkov
  • Sady Na Krejcárku
  • Parukářka

Co se týká možností aktivního odpočinku, tak je potřeba určitě upozornit také na cyklostezku na Kralupské dráze v délce 3 kilometry. Ta od Krejcárku vede netradičně bývalým železničním tunelem protínajícím vrch Vítkov.

Kvalitní bydlení s veškerým vybavením

Byty Na Vackově budou ze západu navazovat na městské centrum na ploše bývalého nákladového nádraží Žižkov. Díky tomu tak obyvatelé bytů získají veškerou moderní občanskou vybavenost. Prodej bytů Praha 3 v této oblasti nabídne 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor. Byty budou rozděleny v pěti moderních rezidenčních objektech podél ulice Malešická. Architektura budov akcentuje asymetričnost a členitost, moderní metropolitní byty nabídnou balkony a lodžie.

Máte-li zájem o pohodové a moderní bydlení v Praze, tak doporučujeme prohlédnout aktuální nabídku dostupných bytů. K dispozici jsou varianty od 1+kk po 5+kk v různých cenových relacích s možností rezervace v případě zájmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *