Lehké střešní krytiny EVERTILE dobývají svět

Oblíbenost lehkých střešních krytin u lidí neustále roste, a to zejména pro jejich výjimečné vlastnosti, které z nich dělají skvělou volbu pro téměř jakýkoliv typ budovy. To platí i o střešních krytinách české společnosti EVERTILE, jejíž střechy lze nalézt po celém světě. Tato společnost vyrábí kvalitní plechové střešní tašky, hliníkové střešní tašky a veškeré střešní příslušenství již 20 let z těch nejkvalitnějších materiálů. A v čem spočívá obliba lehkých střešních krytin od EVERTILE?

Nízká hmotnost a vysoká odolnost

Mezi hlavní výhodu lehké střešní krytiny od společnosti EVERTILE patří nízká hmotnost, což umožňuje použít tento typ střešní krytiny i bez nutnosti výměny krovu. Veškeré střešní tašky od společnosti EVERTILE jsou navíc vyráběny v maloformátovém provedení a to má své další výhody. Maloformátovou plechovou střešní krytinu lze totiž použít i na vysoce členité střechy a střechy s nízkým sklonem, což klasické typy střešních tašek neumožňují. Dále je tato střešní krytina charakteristická svoji vysokou odolností vůči extrémnímu počasí a dlouhou životností.

Věrná imitace klasických tašek

Pro střešní krytiny EVERTILE je rovněž charakteristická široká škála barev a tvarů, které umožňují napodobit téměř jakýkoliv typ střešní krytiny. K věrné imitaci slouží i povrchová úprava s kamenným granulátem, která navíc zvyšuje odolnost střechy vůči UV záření a nabízí lepší mechanické vlastnosti. Lehká plechová střešní krytina tak dokáže být téměř k nerozeznání od běžných pálených a betonových tašek či dokonce skládaných bitumenových šindelů.

Snadná manipulace

Jedním z posledních důvodů oblíbenosti této střešní krytiny je její snadná a levná doprava a manipulace na stavbě. Menší střecha se vejde i na jednu paletu a má 5x nižší odpad oproti běžným velkoformátovým střešním krytinám, čímž je zaručena nižší spotřeba materiálu.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat společnost EVERTILE, která vám ráda poskytne poradenství a kalkulaci zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *