Markýzy se hodí k zastínění balkonu i velkých ploch
markyza zastineni

Chcete posedět na terase či balkoně, ale často vás obtěžují ostré sluneční paprsky nebo déšť? Pořiďte si markýzu, která vám zajistí pohodlné posezení na terase či balkóně za jakéhokoliv počasí. Markýzy se navíc hodí k zastínění malých i velkých ploch, takže s jejich pořízením určitě nešlápnete vedle. A jaký typ markýzy si vybrat?

Jaký druh markýzy si pořídit?

Na trhu jsou markýzy k dostání v několika druzích, jež se liší zejména ve způsobu provedení. Vybrat si můžete mezi výsuvnou, výklopnou a samostatně stojící markýzou. Markýzy výsuvné se například hodí k zastínění teras, balkónů a komerčních prostor. Některé modely výsuvných markýz mají opravdu velký výsun, takže se hodí i pro zastínění velkých ploch. Markýzy výklopné se pak hodí především k zastínění oken, balkónů a výloh. Markýzy samostatně stojící se pak hodí na zahrádky restaurací, kaváren apod. Uplatnění najde i k zastřešení terasy u rodinného domu.

Výhody markýz

Markýzy výsuvné, výklopné a samostatně stojící mají řadu nezpochybnitelných výhod, který ocení každý uživatel. Jednou z hlavních předností je jejich vysoce odolná konstrukce a látka, jež dokáží odolávat nepřízni počasí. Markýzy také představují skvělý stínicí prvek a díky nabídce různých rozměrů se postarají o zastínění různě velkých ploch. Markýzy samostatně stojící, výsuvné i výklopné lze navíc pohodlně a jednoduše ovládat. K jejich ovládání můžete použít ruční kliku, vypínač, ovládač či mobilní aplikace.

Široká škála barev

Na markýzách uživatelé oceňují také nabídku široké škály barev, díky čemuž si lze vybrat takovou barvu, jež bude dokonale ladit se vzhledem vašeho rodinného domu či bytu. Látky markýzy výsuvné, výklopné a samostatně stojící jsou vyráběny i v mnoha vzorech, jež se postarají o skvělé stínicí efekty.

Široký výběr markýz za skvělé ceny najdete na webových stránkách společnosti Svět Stínění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.