Okrasný strom může ozdobit vstup do vaší firmy nebo obchodního domu

Ne vždy musí okrasné stromy dotvářet pouze zahrady rodinných domů. V poslední době můžeme zaznamenat, že se tvarované dřeviny začínají objevovat i před vstupem do firem nebo obchodních center. Víte, jaký okrasný strom si pro to vybrat?

Budujte první dojem

Zákazník si první dojem o vaší společnosti začíná utvářet ještě předtím, než do vašeho podniku vejde. Vnímá totiž i jeho blízké okolí včetně parkoviště. Vaším úkolem je proto ho zaujmout ještě předtím, než do vašeho obchodu či restaurace vstoupí. Pokud na něj i okolí bude působit příjemně a upraveně, bude mít s největší pravděpodobností i skvělé mínění o vás.

Tento trend přitom můžeme pozorovat především v západní Evropě, odkud k nám putuje. Zde se často setkáme s ozdobením vstupu do hotelu nebo třeba restaurace patřičným okrasným stromem. A postupně si tak i podnikatelé v České republice začínají uvědomovat, že svému okolí nestačí prezentovat jen perfektní interiér, ale i exteriér.

Buďte jiní než vaše konkurence

Vy jakožto podnikatelé máte nyní možnost odlišit se od konkurence. Vzhledem k tomu, že tento trend Českou republiku ještě tak úplně neovládnul, možná budete jedni z mála, kteří se tvarovaným okrasným stromem mohou pochlubit. A věřte, že zákazník je právě ten, který originalitu ocení ze všech lidí nejvíce.

Navíc díky výsadbě okrasného stromu získá vstup do vašeho podniku mnohem luxusnější nádech. Zatímco v zahradě mají okrasné stromy za úkol vytvořit atmosféru klidu a vyrovnanosti, v popisovaném případě se dřeviny postarají o zdůraznění stability a prosperity vaší firmy.

Jaký strom si vyberete?

Nabízí se pochopitelně velké množství stromů, které si pro výsadbu můžete vybrat. Doporučit lze například tis červený, z kterého můžete vytvarovat skvěle vypadající spirály. Nebo zvolte cypřišek, který originálně vynikne především ve tvarování multiball. A vedle nesáhnete ani se solitérní borovicí, třeba ve tvarování jako bonsaj.

Více informací o okrasných stromech najdete na www.okrasne-stromy.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *