Přemýšlíte o tepelném čerpadle vzduch-voda?
klimatizace praha

Je to určitě dobrý nápad, neboť toto tepelné čerpadlo, tedy tepelné čerpadlo vzduch voda, dokáže odebírat teplo ze vzduchu ještě při teplotě -20 °C. Čím nižší teplota vzduchu, tím ale topný faktor tepelného čerpadla vzduch-voda klesá. Ideální je proto kombinovat tepelné čerpadlo vzduch voda s dalším vytápěcím zařízením, které s vytápěním v příliš chladných dnech pomůže. Je dobré zdůraznit, že kromě efektivní formy vytápění tepelným čerpadlem vzduch voda je tu bonusem ještě tichý provoz čerpadla. Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou atraktivní například pro novostavby. Čím dál více se objevují v řadových zástavbách. Zvolíte-li tepelné čerpadlo vzduch voda z KSK Praha, zajistíte si kromě vytápění také teplou vodu. A to stále ještě není všechno. Tepelné čerpadlo vzduch voda vám poskytne také příjemné chlazení interiéru v létě.

klimatizace vyhody

Dali byste raději přednost tepelnému čerpadlu vzduch-vzduch?

Na podobném principu jako tepelná čerpadla vzduch-voda pracují také tepelná čerpadla vzduch vzduch. Rozdíl je tady ale zásadní. U tepelného čerpadla vzduch vzduch je teplo předáváno přímo vnitřnímu vzduchu v objektu. Tepelná čerpadla vzduch vzduch se tak hodí na vytápění či ochlazování malých bytů, temperování domů, chalup a chat. To v případě, že je tepelné čerpadlo vzduch-vzduch vybaveno jednou vnitřní jednotkou. Pokud se rozhodnete v případě tepelného čerpadla vzduch-vzduch pro více vnitřních jednotek, je možné i tímto tepelným čerpadlem vytápět či klimatizovat celý dům či chalupu.

Nejste si jisti? Poraďte se!

Rozhodnutí, jaké tepelné čerpadlo (tepelné čerpadlo vzduch-voda nebo tepelné čerpadlo vzduch vzduch) zvolít, je na vás. Určitě se ale nejdříve poraďte u odborníků, například ve firmě KSK Praha, kde vám nejen poradí, ale také tepelné čerpadlo prodají, nainstalují a převezmou do servisní péče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.