Při stěhování cenných předmětů musí stěhovací společnost dbát velké opatrnosti

Sběratelé dokážou do své sbírky nashromáždit celou řadu cenných předmětů a často do nich investují poměrně velké částky. Těšit se ze svých sbírek mohou sami, když procházejí svým bytem nebo třeba místností, ve které mají všechny tyto předměty vystavené, nebo je mohou občas poskytnout k nahlédnutí veřejnosti. Zvlášť u historicky cenných věcí je ale třeba dbát opatrnosti při jejich přepravě na různé výstavy nebo do muzeí, ve kterých jsou po určitou dobu vystaveny. Jejich hodnota je pro sběratele a historiky nevyčíslitelná a jejich poškození nebo zničení by znamenalo ztrátu pro všechny budoucí generace.

Také musí nabídnout dostatečně velké záruky za škody způsobené při přepravě

Majitelé takto cenných sbírek by si pro jejich přepravu měli vybírat spolehlivé přepravce, kteří jsou schopní jim nabídnout dostatečně velké záruky. Specialistou na stěhování uměleckých děl, soch, obrazů, jiných cenných předmětů a starožitností je firma Stěhování Brno. Jejím pracovníkům se nemusíte obávat svěřit vaše věci. S největší opatrností je přestěhují do speciálně upraveného stěhovacího vozu a převezou na místo, které si klient určí. Tyto předměty mohou přepravovat ve speciálních boxech vyrobených přímo na míru daným předmětům.

Dostatečné záruky jsou důležité a pojištění, například proti škodě způsobené při přepravě, u stabilní a silné pojišťovny je samozřejmostí. Pojištěni jsou jak zaměstnanci, tak stěhovací vozy i přepravované věci a v případě velmi cenných předmětů lze sjednat jednorázové připojištění na dostatečně vysokou částku. Za dlouhou dobu fungování firmy Stěhování Brno ale nedošlo k žádné škodě na majetku klienta. Je vidět, že se všemi svěřenými předměty zacházejí její pracovníci opatrně a také si při stěhování dávají velký pozor v silničním provozu. Opatrnost nikdy neuškodí a v tomto oboru podnikání to platí dvojnásob. Čas jsou sice peníze, ale příliš spěchat se mnohdy nevyplácí. Zdálo by se, že i v Praze roste firmě Stěhování Brno velká konkurence. Firma Levné stěhování Praha poskytuje téměř stejné a stejně kvalitní služby jako firma brněnská. O konkurenci ale nejde, protože obě firmy spolu navzájem spolupracují a díky této spolupráci mohou svým klientům nabízet výhodnější ceny, tak jako při stěhování mezi Prahou a Brnem a také v opačném směru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.