Máte pojištěnou nemovitost? S pojistkou získáte také výhodné připojištění
realityabydleni.cz ergo cz nahledovy

Nemyslíme si, že byste v dnešní době neměli pojištěnu svou nemovitost. Dokáže vás to ochránit před celou řadou rizik, ať už se jedná o rizika přírodních katastrof, jako jsou povodně, krupobití, úder blesku, pád stromu nebo mnohá rizika jiná. Samozřejmě vám to zajistí klidný spánek. Abyste měli svou nemovitost pojištěnou za co nejvýhodnějších podmínek, můžete zároveň využít různých internetových srovnávačů, které vám pomohou najít tu nejvýhodnější pojistku.

K pojistce na nemovitost lze využít zvýhodněných nabídek

Výhodné parametry pojištění dnes nabízí celá řada pojišťoven. Na druhou stranu ne u všech pojišťoven získáte zajímavé kombinace produktů. Může se jednat třeba o pojištění odpovědnosti za škodu od ERGO pojišťovny, které lze získat formou výhodného připojištění třeba k pojištění vaší nemovitosti. Taková nabídka v jednom balíčku se potom může samozřejmě stát snadno mnohem lákavější.

realityabydleni.cz ergo cz 01

Pojistit si tak můžete rodinný dům nebo byt v osobním vlastnictví, přičemž k tomu získáte jinou pojistku výhodněji. Takovými kombinacemi se často pojišťovny snaží nalákat nové klienty, ale na druhou stranu ve většině případů jsou takové nabídky výhodné a je škoda jich nevyužít. Třeba i v jiné kombinaci, než jsme zmínili na našem příkladu.

Udržujte své smlouvy aktuální

Jak jsme si řekli v úvodu, pojištění majetku je však obvykle vždy na prvním místě důležitosti. Je potřeba mít vždy aktuální smlouvy, aby dostatečně pokryly rizika a odpovídaly současné hodnotě nemovitosti. Vaše pojištění nemovitosti si tak čas od času zrevidujte. Kromě klasických nemovitostí si můžete pojistit také:

  • Budovy a byty ve výstavbě
  • Domácnosti

realityabydleni.cz ergo cz 02

Samozřejmě také rozestavěné objekty mohou být ohroženy přírodními živly nebo třeba zcizením stavebního materiálu. V případě domácností si můžete pojistit jak ty trvale obydlené, tak ty rekreační. Pojistit si ale také můžete třeba vaši kancelář nebo ordinaci, kde může být množství nákladného vybavení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *