Proč se nevyplatí sáhnout po nejlevnější fotopasti na trhu

V životě platí, že to nejdražší nemusí být vždy nejlepší. Ale v oblasti fotopastí se nevyplatí sáhnout ani po tom nejlevnějším modelu. Více než kde jinde tady platí, že je nejlepší zlatá střední cesta. V čem konkrétně nejlevnější fotopasti selhávají?

Za nízkou cenu nízká kvalita

Pokud sháníte fotopast s odesíláním mms, stačí vám pár minut hledání, abyste zjistili, že se ceny pohybují od 3 000 do 10 000 Kč. A poté nastává otázka, v jaké cenové relaci se tedy pohybovat, abyste získali slušnou kvalitu za rozumnou cenu.

Obecně lze říct, že pokud sáhnete po fotopasti s cenou pod 4 000 Kč, dočkáte se nekvalitního čínského výrobku. Zdejší výrobci se snaží ušetřit, kde se dá. Proto takový model nebude reagovat s požadovanou citlivostí a stejně tak bude i nižší kvalita snímků. Pořídí přibližně o 40 % méně snímků než fotopasti značky FOXcam.

Vyplatí se nejdražší modely?

Druhým extrémem jsou poté fotopasti s vysokou cenou. Pokud od zařízení očekáváte 3G modem nebo dokonce 4G LTE, pohybuje se cena běžně od 8 500 do 9 000 Kč.

Dobrým kompromisem je například 2G fotopast FOXcam SG880MK-14mHD, kterou můžete zakoupit v e-shopu fotopastí za 4 990 Kč.

Porovnejte jednotlivé nabídky

Při nákupu fotopasti si vždy projděte nabídky jednotlivých prodejců. Narazit totiž můžete například na nabídky slibující „výhodné“ dárky k nákupu. Zde je příklad:

Již zmiňovanou fotopast značky FOXcam můžete zakoupit za 4 990 Kč. Na trhu však můžete narazit na fotopast ve stejné kvalitě, ke které je navíc jako dárek box. Ale cena takové fotopasti již začíná na 7 000 Kč, i když samostatný box na FOXcam lze zakoupit pouze za 690 Kč.

Prodejci tak velmi často využívají nevědomosti svých zákazníků. Pokud hledáte férový e-shop s bohatou nabídkou fotopastí včetně modelů FOXcam, navštivte www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *