Nové bydlení v Praze 4

Nové byty v Michli? To je moderní rezidence v Pražské Michli. Nachází se v ulici Hadovitá a je měřítkem pro ideální rodinný život. Najdete tu všechno důležité. Sportovní vyžití, klid, bezpečí a zeleň. Zároveň se však můžete spolehnout na všechny výhody města. Michli můžeme charakterizovat jako ideální lokalitu, kde je všechno blízko ale zároveň daleko. Pro všechny případy tu je MHD.

Hadovitá

Nejnovější byty v Praze 4 stojí na Michelské stráni. Proč Hadovitá? Ulice toto jméno získala díky svému hadovitému tvaru. Co tato atraktivní část Prahy 4 nabízí? Vydat se kdykoliv můžete do několika obchodních center (včetně OC Chodov), skvělých restaurací a také sportovních center. Všichni dobré víme, že pravidelné cvičení je dobré pro ducha i tělo.

Mezi místními je velmi oblíbený fitness/wellness Balance Club Brumlovka. Z Hadovité to je kousek pěšky.

Praha 4 – Historie i kultura

Jaký mám Michle historický a kulturní status? Velmi zajímavý. Svou stopu tu má i významný den v českých dějinách. V nedalekém Kunratickém lese měl svoji poslední vyjížďku král a jeho tehdejší vlastník Václav IV – syn krále Karla IV. Podle legend zemřel ve chvíli, když se dozvěděl o husitském nájezdu na Prahu. Les nyní obyvatelům slouží jako místo pro procházky, jízdu na kole a relax. Je v něm spousta označených i neoznačených cest a dětské hřiště.

A co historické památky? Jednou z nich je takzvaná Chodovská tvrz v Praze 4. Má krásný okrouhlý tvar. Dne je svým kulturním významem důležitá pro celou prahu. Postavena byla již v 13. století. Rekonstrukce pak proběhla v 90. letech minulého století.

Zjistěte si více o rezidenci a celkovém životě v Michli. Přejděte na webové stránky https://www.rezidencehadovita.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.