Pronájem prostor v centru Prahy

Čeká vás příprava večírku, semináře, firemního školení či team building? Ať už jde o velikou celovečerní akci, nebo jen o malé posezení v úzkém kruhu, v Praze s tím nebudete mít problém.

Pronájem prostor

Esenciální součást pořádání jakékoliv akce je pronájem vhodných prostor. Co to přesně znamená? Například by nemělo být pro hosty příliš složité dopravit se do místa konání akce. Počítat je třeba i s počtem hostů a zamluvit příslušně velký sál, popřípadě salonek.

Ozvučení

Měli byste si rozmyslet, jaké dodatečné vybavení bude na vaší akci potřeba zajistit. Bude se tam tančit? Bude někdo přednášet? V tom případě je třeba zařídit mikrofon a ozvučení. Jestliže půjde o školení či seminář, jistě vám přijde vhod ni dataprojektor. Wi-Fi pokrytí také nebývá samozřejmostí u mnoha pronajímaných prostor.

Něco na zub

Potěšte své hosty rautem, servírovanou večeří nebo malým občerstvením v podobě coffee break. S plným žaludkem jde všechno lépe a káva dokáže při takovém školení příjemně nabudit dobré nápady a myšlenky.

Zdroj: http://www.hotelbelvedereprague.cz/cz/galerie/

Pronájem prostor v Praze

Na koho se tedy v Praze obrátit? Zkusit můžete například Hotel Belvedere kde pronájem konferenčních prostor vyhoví téměř všem charakterům akcí. Nabízejí malé salonky, sál pro 80 osob, i obrovský sál pro 280 pozvaných. Dojednat si můžete občerstvení i extra vybavení a samozřejmostí je i pokrytí připojení vysokorychlostním internetem po celém hotelu včetně konferenčních prostor.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.