Retro koupelna? Proč ne!

Stavíte dům, jehož součástí bude přirozeně i koupelna? Ponese se celý váš dům v designu „vznešeného života zámeckého prostředí“? Potom vás určitě osloví sanitární keramika  RETRO, která vás v rámci hygienické očisty či relaxace také vrátí do neuspěchané doby let minulých. Pamatujte však na to, že vlastní sanita je málo. Retro koupelnu je třeba vhodně doplnit i odpovídajícími vodovodními bateriemi a dalšími koupelnovými doplňky. Své místo v takto pojatých retro koupelnách rozhodně najde například koupelnový nábytek Retro či Galanta.

Nechte si poradit, vyplatí se to

Nosíte v hlavě představu příjemné, útulné a funkční koupelny, jen si nejste jisti, zda je vaše představa reálná a uskutečnitelná? Neváhejte ani chvilku a přijďte si pro radu ke zkušeným odborníkům a designérům společnosti Sapho. Možná tak konečně rozhodnete o variantě: vana, či sprchového kout.

Dobrou radu si bezesporu zaslouží také výběr materiálu, barvy či designu umyvadla, které často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Záleží také na jeho umístění. V poslední době je velmi žádané umístění umyvadla na desku, můžete však zvolit zavěšení umyvadla na stěnu, vložení do desky nebo zapuštění pod desku. Velké oblibě se těší rovněž umyvadla zabudovaná přímo do skříněk koupelnového nábytku.

Sapho – jednička i pro vaši koupelnu

Inspiraci pro svou koupelnu můžete také hledat v katalogu SAPHO Inspiration. Stačí, když si požádáte o jeho bezplatné zaslání prostřednictvím internetových stránek společnosti.

Nakupovat zboží pak můžete prostřednictvím e-shopu (při nákupu nad 2420 Kč doprava zdarma, vyřízení objednávky do čtyřiadvaceti hodin), nebo si osobně zboží odebrat na jedné ze spousty poboček, které má Sapho rozesety po celé České republice. Nezapomeňte také sledovat produkty v akci. Můžete tak při budování své koupelny ušetřit nemalé peníze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.