STĚHOVÁNÍ

Sháníte kvalitní společnost na přestěhování bytu či kanceláře? Potřebujete kompletně vyklidit byt? Nebo snad potřebujete stěhovat těžká břemena? Pak je tu společnost Dymas stěhování Brno, které všechno udělá za vás!

Pokud si tedy chcete společnost sjednat, musíte jí poskytnout dostatečné informace o tom, co přesně od ní očekáváte. Jak vidíte, společnost Dymas se specializuje snad na všechno, takže si zde určitě vyberete.

Tým STĚHOVÁNÍ BNO se skládá ze stálých pracovníků, kteří pravidelně podstupují kontroly způsobilosti v povolání a samozřejmě také všelijaká školení. Pracovníci se vám postarají o bezpečné zabalení celého bytu. Pokud stěhujete cenné předměty, pak společnost zajistí pojistku navíc a případně i dohled bezpečnostní služby.

Společnost STĚHOVÁNÍ BRNO také disponuje trojnásobným pojištěním. V první řadě jsou pojištěni pracovníci proti škodě při výkonu povolání, poté firmy proti škodě při stěhování a nakonec automobily pro převoz nákladu.

Pokud jste absolutně nepřipraveni a nemáte žádné krabice na stěhování, pak si nemusíte dělat starosti. Společnost Dymas stěhování vám zajistí krabice zcela zdarma. Postará se také o potřebnou likvidaci odpadu a jejich služby také zasahují do montáže či demontáže.

Možná si teď říkáte: „No jo, ale já nejsem z Brna a dokonce ani z České republiky.“ To nevadí. Společnost Dymas nabízí také mezinárodní stěhování, tedy do zahraničí i ze zahraničí. Všechny stěhovací vozy jsou vybaveny kvalitní navigací a satelitním sledováním. Nejčastěji jsou stěhovány země, jako je Slovensko, Polsko nebo Rakousko, ale můžete si zažádat o stěhování i v jiných zemích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *