Vytápění peletami může být letos ještě levnější!

Dřevěné pelety alias peletky se dlouhodobě řadí mezi velmi levné a efektivní způsoby vytápění. Vznikají z dřevného opadu, který je za pomoci lisů stlačován do malých válečků. Tento materiál hoří perfektně, ale při jeho využití se neobejdete bez nákupu automatického kotle na pelety.

Kdo své nákupy promýšlí, může ušetřit

Nakupujete-li pelety, jistě oceníte jejich nízké ceny v mimosezónním období, díky nimž můžete ušetřit značné peníze. A plánujete-li nákup kotle na pelety, měl by pro vás být krajním termínem rozhodnutí 31. březen 2018! Jen do tohoto data totiž dostanete od českého výrobce kotlů OPOP slevu 10% na příslušenství ke kotli, jako je pokojový termostat a bezdrátový modul k termostatu a kompresoru.

OPOP ručí za vysokou účinnost všech svých modelů!

Nákup levných peletek je však jen první polovinou úspěchu, tou druhou je kvalitní spalovací zařízení, které promění na teplo maximální množství používaného pevného paliva. Automatické kotle na pelety Biopel od společnosti OPOP se mohou pochlubit až 92,8% účinností.

Velký zásobník se stará o jejich maximální nenáročnost (pelety stačí dosypávat 2-3x týdně) a ekvitermní ovládání na základě měření venkovní teploty zase o vysokou efektivitu. Do kotle je tak vždy dodáváno optimální množství paliva tak, aby teplota v domě vždy vyhovovala vašim požadavkům.

Bohaté příslušenství pro všechny milovníky pohodlí

Jestliže chcete sobě i své domácnosti dopřát skutečně jen to nejlepší, vsaďte na kotel Biopel Premium, zařazený do 5. emisní třídy – v tabulce klasické energetické potřeby by tak byl zařazen  v kategorii A+ nebo A++. Na toto čestné místo ho katapultovala jeho nízká spotřeba elektrické energie a efektivní využití spotřebovávaného paliva. Ke svým uživatelům je přívětivý i širokou nabídkou příslušenství, díky němuž bude vytápění peletami téměř stejně pohodlné, jako to plynové či elektrické, ale stále výrazně levnější. Patří sem například:

  • Čerpadlová skupina zajišťující správnou teplotou vratné vody.
  • Turbulátory starající se o vysokou účinnost výměníku.
  • Řídící jednotka vybavená jednoduchým intuitivním ovládáním.
  • Inovativní Lambda senzor, zodpovídající za optimální spalování.
  • Automatické odpopelnění pro maximální bezúdržbovost kotle.

Podle dostupných studií se vytápění peletami nejvíce vyplatí u velkých rodinných domů nebo u prostor, kde  dochází k výrazným tepelným ztrátám například vlivem špatné izolace. Šikovné automatické kotle na pelety od OPOP se však hodí skutečně kamkoliv.

Díky svému kompaktnímu půdorysu, který i u těch nejvýkonnějších modelů projde dveřmi o šířce 70 centimetrů, se vtěsnají i do velmi malých kotelen. Samozřejmostí je možnost používání i po roce 2022. A pokud využijete oblíbené Kotlíkové dotace, může si k aktuální slevě 10% za příslušenství připočíst ještě až 70% slevu na pořízení a instalaci kotle. Odborníci z OPOP vám s veškerou administrativou a dotazy rádi pomohou. Navštivte stránky OPOP.cz nebo některou ze vzorkových prodejen rozmístěných po celé ČR a zjistěte více!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.