Automaty na vodu k zdravému životnímu stylu

Žijete zdravý životní styl jako v dnešní době mnoho dalších lidí?.  Pokud ano, jistě víte, že mimo pravidelný pohyb je alfou – omegou také konzumování kvalitních tekutin. Právě pramenitá voda je pro vás v tomto případě to nejlepší. Zejména díky svému čistému přírodnímu původu a vyváženému obsahu minerálních látek. Pokud je pro vás problém dodržovat pravidelný pitný režim, je pro vás zase dobrý automat na vodu. 

U automatů na vodu se nejčastěji rozlišují dva druhy. Na barely a na vodovodní řad.  Logicky se každý hodí do různých prostorů a k jinému použití.

Automat na barelovou vodu

Automat na barelovou vodu je synonymem k domácímu nebo kancelářskému řešení. Všichni si jistě hned vybavíme, jak vypadá. Zdrojem je velký barel pramenité vody. Není nutná filtrace vody, což jistě oceníte. I základní modely mají k dispozici úpravnu teploty vody –  chlazení a ohřev. Pokročilejší modely mají dokonce i výrobník sodovky.

Barely samotné mají objem 18,9l. To je velmi solidní zdroj kvalitní vody pro celou rodinu ale i kancelář. Barely jsou samozřejmě vratné. To je v dnešní době naprosto kritické, neboť je třeba redukovat plasty na minimum.  Každý barel se tedy vždy po vypotřebování může vrátit zpět do oběhu. Myslete však vždy na jeho poslání zpět dodavateli.

Automat na vodovodní řad

Podle názvu můžeme poznat, že zdrojem je kohoutková voda. Doporučujeme proto dostatečnou filtraci. Vodovodní voda může obsahovat látky škodlivé nebo zbytky chloru. Automaty na vodovodní řad jsou ale filtračními zařízeními osazeny hned v základu. Mají ale možnost dodatečné instalace. Co se týče funkcí, máte znovu k dispozici chlazení a ohřev vody.

Více o automatech na vodu si můžete najít na https://www.stolnivoda.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *