ČOV – pořídit si do svého objektu, nebo ne?
projektant čov

Vyplatí se investovat přes třicet tisíc korun do toho zařízení? Odpověď je stručná a jasná. Ano, ušetří i sto tisíc ročně.

Jaké výhody vám ČOV osobně může přinést? Důvodů je velká spousta a bylo o nich sepsáno nezměrně velké množství článků, které můžete nalézt kdekoli na internetu. Právě proto si místo nich tentokrát spíše ukážeme, jakou firmu zvolit pro její naprojektování a pořízení.

A jakou jinou společnost než právě plzeňskou ZAKRA s.r.o., která v oblasti vodohospodářských zařízení působí již několik let a jejíž zákazníci se předhání v pozitivních recenzích. Ať už potřebujete ČOV, retenční nádrž nebo třeba vodovodní přípojku, ZAKRA je správná volba pro vás.

Co se ceny týče, služby společnosti ZAKRA se pohybují již od 10 000 Kč za kompletní projekt – dokumentaci, pomoc s výběrem, technická specifika, administrativní záležitosti atd. Člověk se tak nemusí vůbec o nic starat, specialisté zařídí vše od A do Z.

Na začátku celé spolupráce vás čeká bezplatná konzultace, díky které se projektant dozví vše, co potřebuje k úspěšnému naplánování celé operace. Je to celé zdarma a nezavazuje vás to k ničemu, díky čemuž máte stále čas na rozmyšlenou.

Jakmile se vyladí všechny detaily projektu a budete s firmou domluvení na všem potřebném, začne se projekt realizovat. To zabere jistý čas, ale brzy vznikne projektová dokumentace, vybere se správná ČOV, vyjednají se oficiální povolení a tak dále. ČOVka je následně zřízena a udržována. Máte-li zájem, stačí kontaktovat ZAKRU.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *