ČOV snadno a rychle
retencninadrz

Tak už jste se také rozhodli pořídit čistírnu odpadních vod pro svůj domek či chatu? Skvěle! Pořízení ČOV se skládá z několika kroků, které vychází z českého zákona. Tím je získání projektové dokumentace kvalifikovaného projektanta vodohospodářských projektů, hydrogeologického posudku od hydrogeologa a následně samozřejmě schválení místním úřadem, který musí vydat oficiální povolení. Tento proces může trvat různě dlouho v závislosti na tom, jak rychle se vám podaří získat tyto specialisty a jak dlouhou čekací lhůtu budou mít. To může být i půl roku. Pokud se vám však nechce čekat tak dlouho, naskýtá se tu ještě jedna možnost.

Společnost ZAKRA nabízí klientům kompletní fullservis, při kterém zařídí veškeré potřebné dokumenty a zároveň také vyřídí úřední povolení. Vše tedy objednáte na jediném místě a následně se už o nic starat nemusíte. Pokud vám to připadá zajímavá, zkuste nezávaznou konzultaci, při které se dozvíte vše potřebné.

ZAKRA s.r.o. je původem plzeňská kancelář, která však realizuje vodohospodářské projekty po celé České republice. Působí na trhu již několik let a má za sebou stovky zhotovených projektů a velké množství pozitivních recenzí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *