Děti a zahrada patří k sobě
zahradni zidle

Při zařizování své zahrady nezapomeňte také na vaše děti. Aby se jim venku líbilo, pořiďte jim dětský nábytek na míru. Tím základním prvkem dětského zahradního nábytku je samozřejmě stejně jako v případě nábytku pro dospělé stůl a zahradní židle. Ty jsou ovšem přizpůsobené velikosti dětí. Ti nejmenší totiž vnímají svět úplně z jiné perspektivy a rozměry našeho nábytku jsou pro ně obrovské. Co dalšího pořídit dětem na zahradu?

Splňte sen každé slečny a mladého muže

Ohromnou porci zábavy a radosti přinese vašim dětem hrací domeček, který můžete v zimě hravě přesunout do jejich pokojíčku. Ten může být vyroben ze dřeva či z plastu, a jeho montáž je opravdu jednoduchá. Při výběru si ověřte, zda je opatřen ochranou proti UV záření, což v případě dřevěného domku znamená nátěr, a v případě plastového pak využití speciálního materiálu. Domek na zahradu je možné pořídit v nejrůznějších dekorech jak pro holčičky, tak pro kluky.

Bez písku to není ono

Pískoviště patří k dětství jako stromy do zahrady. Každé dítě by mělo mít doma na zahradě alespoň malý koutek s trochou písku, kdy si bude moci dělat bábovky a rozvíjet svoji fantazii. Nejpraktičtější jsou pískoviště s poklopem, která lze v případě jejich nepoužívání uzavřít a zabránit tak vniku nečistot. Na písku si vyhrají nejen ti nejmenší, ale poněkud odrostlejší děti a tato hra je zabaví na opravdu dlouhou dobu. Na pískoviště jsou samozřejmě potřeba také speciální plastové hračky, hrabičky, lopatky, bábovky a další vybavení, které dětem usnadní manipulaci s pískem.

Místo na relaxaci

Počítejte s tím, že vaše děti budou kromě hraní na zahradě také chtít relaxovat. Proto jim dopřejte zahradní nábytek odpovídající jejich rozměrům, který poskytne dostatek pohodlí při odpočinku a zajistí to, že budou na zahradě rády trávit volný čas. Děti také milují houpací sítě, které lze pořídit jak ve verzi pro dospělé, tak i ve verzi pro děti. Jde o poměrně nenáročný kus zahradního nábytku, který ale přinese spoustu radosti a relaxace. Houpací síť můžete pořídit ve verzi pro sezení anebo pro ležení. Velmi oblíbená jsou také závěsná houpací křesla, která lze použít jak na zahradě, tak v interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.