Tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda se vyplatí
klimatizace praha

Kde se ceny elektřiny a plynu asi zastaví? To bohužel nikdo z nás neví. Vytápět své domovy ale musíme, napustit si čas od času vanu horké vody – i to si přeje každý z nás. Jak a čím tedy vytápět do budoucna své domácnosti? Jedině tepelným čerpadlem vzduch-vzduch nebo tepelným čerpadlem vzduch voda. Víte, že tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda potřebují pouze zlomek energie oproti ostatním kotlům (elektrokotle nebo kotle na plyn), které si v nedávné době lidé začali pořizovat, aby vyhověli zákonu o ochraně ovzduší?

Tepelné čerpadlo – možné řešení i pro vás!

Pravděpodobně i vy při pohledu na fakturu za elektřinu přemýšlíte o tom, proč vlastně k tak skokovému zdražení této energie dochází. Na vině je údajně rostoucí cena emisních povolenek a samozřejmě také rostoucí cena zemního plynu. O kolapsu společnosti Bohemia Energy se nahlas už příliš nemluví. Ti, kterých se tento kolaps nedotkl přímo, už tak trochu zapomněli. Jak vidíte, situace je opravdu velmi složitá. Přesto existuje řešení, které, alespoň některé z vás, může z této šlamastyky dostat. Tím řešením jsou tepelná čerpadla. Konkrétně tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda od firmy KSK Praha.

Umíte počítat? Zkuste to!

Pokud byste si dokázali hodit na papír investici do plynového vytápění a srovnali tuto investici s pořizovací cenou tepelného čerpadla, bude zřejmě pořizovací cena tepelného čerpadla vzduch-voda a tepelného čerpadla vzduch vzduch vyšší než pořizovací cena plynového vytápění. Pokud se na to však podíváte z druhé strany, je to právě tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda, které vám dokáže ročně ušetřit i více než polovinu nákladů na vytápění bytu, domu, chalupy, kanceláře a podobně. Převedeno do řeči čísel to momentálně dělá asi 70 000 Kč (elektrokotel) ku 25 000 Kč (tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda). Tak co vy na to?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.