Fotogrammetrie pro projektanty
geodetickeprace

Jste projektant nebo provozujete projektantskou firmu? Pak jste se již určitě setkali s pojmem fotogrammetrie. Jedná se o moderní geodetickou metodu, která umožňuje geodetickým specialistům vyhotovit geodetická data s využitím bezpilotních leteckých přístrojů, které nezastaví žádný komplikovaný pozemek či objekt. Fotogrammetrie je metoda, která v některých ohledech dokáže efektivně nahradit laserové skenování. Obzvláště tehdy, kdy laserové skenování není možné zhotovit.

Výstupem fotogrammetrie je často ortofotomapa, může jím být ale i 3D mračno bodů nebo vizualizace lokality. Záleží vždy na tom, co je pro vaši projekční činnost potřebnější. Detaily a kýžené výstupy se samozřejmě domlouvají již na začátku spolupráce, která začíná nezávaznou a bezplatnou konzultací. Máte-li projekt, pro který by se fotogrammetrie hodila a kde je zapotřebí takto nekonvenčně zpracovaných geodetických dat, neváhejte se ozvat firmě Visionplan-3D.

Visionplan působí v oboru geodézie a fotogrammetrie již řadu let. Za sebou má přes 1000 zakázek a mnoho pozitivních referencí. Ukázky provedených prací naleznete na webu včetně popisu užitých technologií a metod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.