Dopřejte si domácí relaxaci ve vlastní vířivce

Je tu rok 2016 a mezi vaše předsevzetí možná patřily i péče o vlastní zdraví a více odpočinku. Proč tedy neinvestovat do vířivé vany, kterou si můžete na rozdíl od bazénu užívat celý rok? Uvolnění, které přináší, je nenahraditelné. A mít svou vlastní vířivou vanu v dnešní době nemusí být žádný problém. Stačí jen zvolit kvalitního prodejce a společně zvolit model, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Volba prodejce

Existuje mnoho prodejen, které nabízejí vířivky neodpovídající kvality. Dobrý prodejce vám pomůže vybrat model přímo na míru vašim požadavkům a případně nemá problém se zajištěním úpravy již hotového výrobku. Jedním z velmi kvalitních prodejců vířivek je SPA Studio.

Výhradní dovozce – SPA Studio

vanaSPA Studio je prodejce vířivých van, který nabízí venkovní i vnitřní vířivky – (na prodej) na míru potřebám svých klientů. Firma se zaměřuje na vířivky pro celou rodinu a nezapomíná ani na děti již od 3 let nebo seniory či osoby s omezenou možností pohybu.

Vířivky Canadian Spa International pro celou rodinu

Společnost SPA Studio přinesla na evropský trh novou řadu špičkových amerických modelů vířivek Canadian Spa International s kanadsko-americkou technologií. Vybrali jsme pro vás dva zajímavé typy vířivek z nabídky zmíněné společnosti:

Vířivka GLACIA

Vířivka GLACIA nabízí vysoký komfort za nízkou cenu Hlavní výhodou této vířivky je velice zajímavé nastavení vnitřních dispozic a sofistikované řešení vodní masáže s možností nezávislé regulace. Tato vířivka je určena každému, kdo hledá krásu jednoduchosti a funkcionality za rozumnou cenu.

Vířivka TURTLE

Jak již napovídá název, vířivka (prodje) TURTLE je model, který nabízí jednoduchý a komfortní tvar želvího krunýře. Oválný tvar zajišťuje moderní design s anatomickým sedátkem a opěrkou hlavy. Ve vířivce TURTLE může pohodlně relaxovat až 5 osob.

Společnost SPA Studio byla také prvním prodejcem, který na českém trhu představil technologii MicroSilk známou pro svou schopnost hydratace a čištění pokožky do hloubky. Kompletní nabídku SPA Studia (výhradního dovozce vířivek) – naleznete na webových stránkách společnosti – www.spa-studio.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.