Vydejte se cestou anhydritové podlahy

Velice důležitým krokem při stavbě jakékoliv nemovitosti je podlaha. Nejde pouze o její samotnou skladbu, jako spíše o materiál, který je použit ještě před pokládkou konkrétní podlahové krytiny. Zaměříte-li se v tomto směru na novodobé a zároveň prověřené materiály, vyjde vám pouze jediné.

Jsou to anhydritové podlahy, jež díky svým prokazatelným vlastnostem získávají na stále rostoucí popularitě. Unikátní stavební směs, jíž by měli aplikovat skuteční profesionálové. Ti vám ve finále ušetří nejenom fyzické síly a drahocenný čas, ale ve spoustě případů také finanční prostředky.

Malá tloušťka a téměř nulová dilatace

Je nejvyšší čas, seznámit vás s konkrétními vlastnosti tohoto podlahového materiálu. V první řadě se vám dostane vysoké pevnosti v tlaku a ohybu. S tím do značné míry souvisí i minimální potřebná výška, na rozdíl od klasického betonu. Při správném technologickém postupu stačí pouhých 30 mm a získáte špičkový základ na celý život.

K tomu se navíc váží i mnohé další výhody.

  • Téměř nulová dilatace – plochy s podlahovým vytápěním do 300 m2, bez podlahového vytápění do 600 m2
  • Není nutné používat žádných výztuží v podobě kari sítí a podobně
  • Možno realizovat v poměrně velkém rozsahu vnitřních teplot od +5 °C do +35 °C
  • Vynikající vlastnosti v kombinaci s podlahovým vytápěním

Ve své podstatě jde o ryze ekonomické podlahy vhodné pro nízkoenergetické bydlení, s jejichž vyléváním nemusíte mít téměř vůbec žádnou starost.

anhydritove podlahy

Flexibilní realizace anhydritové podlahy

Vsadíte-li na ty správné specialisty, pak před svým domem očekávejte mobilní výrobní zařízení. I s ním se pojí velká spousta kladů. Anhydritové podlahy jsou míchány až na místě, tudíž mohou složením odpovídat vašim potřebám, nepotřebujete na stavbu dovážet žádný materiál a navíc se oprostíte také od nepořádku.

Zkrátka, anhydritové podlahy jsou tím správným základem, na němž lze dále stavět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *