Perfektní fotopast na ostrahu majetku: BolyGuard BG310-M
fotopast

Hledáte výkonnou fotopast na ostrahu vaší nemovitosti nebo majetku? Vsaďte na BolyGuard BG310-M, která se právem řadí mezi nejmenší fotopasti s odesíláním na trhu. Co všechno nabízí?

Kdo tuto fotopast ocení?

Fotopast BolyGuard BG310-M ocení například myslivci, milovníci přírody, ale i všichni majitelé nemovitostí, kteří přemýšlejí nad její ostrahou. Fotopast pracuje s cloudovým úložištěm a propracovanou mobilní aplikací, díky čemuž budete mít veškeré pořízené snímky jako na dlani. Fotografie se totiž zobrazují v přehledné galerii, ve které se každý zorinetuje během okamžiku. 

Snadné a pohodlné napájení

K napájení fotopasti BolyGuard BG310-M slouží Li-Ion akumulátory 18650, které společně se solárním panelem obdržíte v balení. Solární panel přitom napájí přímo vložené Li-Ion akumulátory. Stačí proto, abyste jej jednoduše zapojili do USB konektoru a nainstalovali. 

V rámci testování dokázala popisovaná fotopast nafotit a odeslat celkem přes 700 snímků. K fotopasti následně jen stačí dojít a vyměnit vybitý akumulátor za nový. Na trhu jsou přitom běžně dostupné i silnější akumulátory, s jejichž pomocí fotopast bez problémů pořídí přes 1 000 snímků.

Malá a skladná

Fotopast disponuje drobnými rozměry (75×35×115 mm), díky kterým se právem řadí mezi nejmenší fotopasti s odesíláním záznamů. Samotné tělo je velmi kompaktní a skvěle se proto v přírodě maskuje. Ze všeho nejvíce vás však potěší výkon fotopasti, který prakticky nemá obdobu – zařízení totiž zaznamená pohyb až na 20 metrů.

Neuvěřitelné noční snímky

Obrovskou výhodou fotopasti BolyGuard BG310-M je kvalita pořizovaných nočních snímků. Fotopast totiž pracuje s dostatečně rychlou závěrkou a kvalitním optickým snímačem CMOS, díky čemuž vytváří kvalitní snímky prosvětlené až na vzdálenost 30 metrů. Vzhledem k tomu zařízení překoná i mnohé dražší konkurenční modely.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *