Energetická soutěž – snadná cesta k úsporám za plyn a elektřinu

Společnost Energetická kancelář přináší z oblasti distribuce energií svým klientům jen to nejlepší. To je ten pravý důvod, proč organizuje tzv. energetickou soutěž. Dodavatelé energií, kteří se jí zúčastní a chtějí uspět, musí svým potenciálním klientům předložit co nejširší a nejvýhodnější nabídku služeb spojených s dodávkami plynu a elektřiny. Pestrý výběr, výhodné ceny, zaručené podmínky a prověření dodavatelé i odběratelé – tak to je záruka spokojenosti obou stran. Distributor získává nového věrného klienta a ten zase na oplátku poctivého dodavatele s výhodnou smlouvou. Jedině ta totiž dává klientovi jistotu, že za dodané energie výrazně ušetří. Rozdíl mezi platbou za současné energie a ty nově dodané může činit rozdíl až ve výši 30%.

Do soutěže se může přihlásit kdokoli a zcela zdarma. Poněvadž jsou dodavatelé několik let kontrolováni a pečlivě vybíráni, spotřebitelé si mohou být jisti, že získají prvotřídního dodavatele se zkušenostmi, pozitivními ohlasy a výbornou pověstí. Pro tyto distributory je klient na prvním místě, a tak se můžete spolehnout na nízké ceny a maximální péči.

Potřebujete teplo a světlo pro váš domov? S EK je pomoc vždy nablízku.

Nejvyhledávanější službou je změna dodavatele plynu a elektřiny. Přechod od starého dodavatele k novému prostřednictvím EK uskutečnilo již více než 100 000 spokojených odběratelů.

Vysokých úspor můžete dosáhnout i změnou dodavatele tuhých paliv. Energetická kancelář vám zajistí dovoz a složení černého i hnědého uhlí, briket či pelet. A nemusíte se bát dlouhé čekací lhůty – zboží máte doma do 15 dnů od objednání.

Pokud váš již dosluhující kotel pamatuje lepší časy, přichází ta pravá doba na jeho výměnu. Obraťte se s důvěrou na EK. Zastupující zaměstnanec EK vám odborně pomůže s výběrem tepelného čerpadla nebo kotle. Zajistí samozřejmě i jeho dodání a instalaci. Na nový kotel nemusíte čekat půl roku a více. Do 2 měsíců se z něj již můžete radovat a začít levněji vytápět. Navíc jako bonus můžete využít kotlíkovou dotaci. A ušetříte tak ještě více. S vyplněním a podáním žádosti vám EK taktéž poradí.

Myslíte si, že už se jinak ušetřit nedá? Omyl. Bez osvětlení bychom chodili při svíčkách nebo zůstali potmě. EK vám odborně poradí s výběrem svítidel, zboží vám doveze i řádně nainstaluje. Jelikož EK nakupuje zásoby ve velkém a má vyjednané dlouhodobě výhodné ceny, může tak i vám osvětlení či úsporné žárovky nabídnout výhodněji než konkurence. EK je jasnou volbou nejen pro domácnosti, ale i malé a středně velké podniky.

Chci už začít šetřit. Jak na to?

Jednoduše. Stačí vzít do ruky telefon a vytočit číslo 552 319 955. Proškolený a ochotný zaměstnanec s vámi vše probere a rád odpoví na veškeré vaše otázky. Pokud budete chtít podrobnější informace, není problém domluvit si osobní schůzku. Místo a čas je pak zcela ve vaší režii. Zástupce EK můžete během schůzky důkladně vyzpovídat. Podle úrovně spolupráce a vstřícnosti současného distributora trvá obvykle 2 – 3 měsíce, než se stanete právoplatným klientem EK.

Čtěte více v článku Energetická kancelář na Vypracujse.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.