Parva- realitka, která se o vás dokáže postarat

Realitní společnost Parva má dvě pobočky, jedná se o realitní kancelář Plzeň a ta druhá se nalézá v Rokycanech. Jste právě z některého z těchto dvou měst? Pak zde můžete najít pomoc při prodeji nemovitosti, nebo naopak při koupi. To vše velmi korektně a sofistikovaně. Realitní kancelář Parva je na trhu s realitami již od roku 2005 a za tu dobu zprostředkovala prodeje domů a bytů pro velkou spoustu klientů. O jejich spokojenosti svědčí to, že se k Parvě rádi vrací. Další pobočky se nachází rovněž v Hořovicích a v Sušici.

Cíle a služby

Moderní realitka Parva zprostředkuje prodej bytů v Plzni, s tím, že nabízí další přidané služby. Jejich hlavním cílem je spokojenost na straně prodávajícího i kupujícího a to, aby vše proběhlo v souladu se zákonem a všemi předpisy. A k tomu patří i ne právě oblíbené papírování. Realitní kancelář Rokycany či Plzeň už dokáže zařídit, aby bylo vše legislativně v pořádku, tedy vypracuje všechny důležité dokumentace. Můžou vám tak odpadnou ne vždy příjemné komunikace s  institucemi, jako je katastrální úřad nebo finanční úřad.

Bezplatné poradenství

Skvělé je, že u této realitní kanceláře z Plzně budete mít zajištěno poradenství v oblasti nemovitostí, a to zcela bezplatně. Kdykoliv se tedy budete moci obrátit na agenty, kteří se velmi dobře orientují v trhu s realitami a rádi vám podají pomocnou ruku.

Vyjádření znalce

Při prodeji bytů v Rokycanech či Plzni, ale také v okolních lokalitách nepodceňujte znalecké posudky a klidně si nechte vypracovat třeba dva nezávislé. Nebo vše ponechejte na realitní kanceláři Parva, kde se jedná o jednu z přidaných služeb pro klienty.

Bezpečný převod financí

O bezpečný převod financí se nemusíte obávat, společnost Parva zajišťuje bezpečné převody peněz s využitím takzvaných vázaných účtů. Prodej domů v Plzni i prodej bytů v Rokycanech, to vše může být skutečnou procházkou růžovým sadem, když se spojíte s profesionály.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *