Jak funguje pojištění domácnosti?

Vlastníte dům nebo byt a snažíte se o to, aby se vám v něm žilo spokojeně. Modernizujete, kupujete vybavení a nepřipouštíte si, že jednoho „krásného“ dne můžete o vše přijít. Nemusí to být vaší vinou. Škody napáchají přírodní živly, soused, nebo i zloděj či vandal. Obrana? Jedině skrze řádnou pojistku! Seznamte se s tím, jak vám pomůže pojištění domácnosti, navíc k němu dostanete i atraktivní bonusy.

Funguje ve váš prospěch a cena není vysoká

Pojištění domácnosti kryje škody na movitých věcech, které se nachází u vás doma. Jedná se například o spotřebiče, nábytek a také cennosti. Kdy vám pojišťovna vyplatí škodu? K pojistnému plnění dojde v případě, když nejste viníkem (tj. škodu vám způsobila druhá osoba). Je výhodou, že se pojištění vztahuje například i na řádění zlodějů nebo vandalů. Cena za pojistku se stanovuje na základě velikosti obytné plochy a odvíjí se také od pojistné hodnoty. S výpočtem rychle pomůže tato speciální kalkulačka pro pojištění domácnosti. Pokud si nejste jisti, jak vysokou pojistnou hodnotu zvolit, kontaktujte pojišťovnu. Je výhodou, že si platbu můžete rozložit na čtvrtletí.

Online s atraktivními bonusy
V dnešní době je možné si pojistku vyřídit online. Hotovo je za několik málo minut. S atraktivní nabídkou boduje pojišťovna Ergo. Nabízí pojistku bezpečný domov. Zdarma k ní získáte pojištění občanské odpovědnosti do 3 000 000 Kč, pojištění bez limitů na elektroniku, sklo a stavební součásti a 24 hodin denně je vám k dispozici asistenční služba. Více se o nabídce dozvíte z VPP pro pojištění domácnosti.

Co více?

Uzavřít si můžete také pojištění nemovitosti, které se vztahuje na nemovitost jako takovou. Existuje také pojištění majetku, které kryje škody na nemovitosti i věcech movitých. Více se o nich dozvíte například v tomto článku. Pokud ani jedno z pojištění nemáte, jednejte. Nikdy nevíte, co se stane a je vždy lepší být připraven!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.