Když investovat do podlah, tak jen do vinylových
Plovouci podlaha Kronopol Platinium Luna Dub Livorno

Rozhodli jste se investovat do nových podlah a přemýšlíte nad jednotlivými typy? V současné době se na trhu setkáte s mnohými typy podlah, rozhodování tedy nemusí být zrovna snadné. Naštěstí přicházíme s tipem – investujte do vinylových podlah. Vinylové podlahy jsou dnes velice oblíbené, poskytují ideální uživatelské vlastnosti. Díky svým vlastnostem se vinylu často přezdívá superhrdina mezi podlahovými materiály.

Podlahové krytiny mohou ulehčit a zároveň zjednodušit každodenní život. Dobře zvolená podlaha může opticky zvětšit interiér. Abyste neinvestovali do podlah, kterých byste později litovali, dejte na nás. Investujte do podlah Gerflor a nebudete litovat.

Vinylové podlahy jsou takřka nezničitelné

Možná se chcete o vinylových podlahách ještě více přesvědčit. Přesvědčí vás zmiňované vlastnosti vinylu, díky nimž je vinyl označován za superhrdinu mezi podlahami. První vlastností je nezničitelnost. Ať už bude po podlaze chodit pes, který bude škrábat drápy, ať už spadne ze stolu nebo kuchyňské linky cokoli, vinyl to zvládne. Dalo by se říct, že je parťákem do nepohody. Díky tomu, že je voděvzdorný, nemusíte se bát ani žádného kroucení nebo zvedání podlahy. Klidně vinylovou podlahu položte i do koupelen nebo vlhčích komor.

Snadná údržba – to je další výhoda vinylu

Vinylové podlahy se pyšní i tím, že se snadno udržují a uklízí. Nikdo nechce zdlouhavě drhnout podlahu, s vinylem se dlouhému úklidu skutečně vyhnete. K údržbě vinylové podlahy totiž není třeba žádných speciálních přípravků nebo prostředků, nečistoty se smyjí klasickým saponátem na nádobí.

Něco pro alergiky

Máte strach, že bude podlaha důvodem vašich alergií? Že se v ní budou udržovat alergeny, které vám nedají v noci spát? S vinylovou podlahou se bát nemusíte! Jedná se o anti alergenní záležitost. Vinylové podlahy v sobě neobsahují žádné ftaláty, které alergikům zatěžují život. Neuchycuje se v nich prach jako v kobercích, což je taky dobrá zpráva pro alergiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.