Kožené sedací soupravy jsou krásné, ale umíte si vybrat tu pravou?
Kozena sedaci souprava KAVALI s elektrickym polohovanim

Kožené sedací soupravy jsou stále hojně vyhledávané pro své užitné vlastnosti i nestárnoucí krásu. Jak vybrat tu vhodnou koženou sedačku, aby vám posloužila na mnoho let a zůstala pořád tak oslnivě krásná?

Vlastnosti kožených sedaček

Kůži bychom mohli klidně označit v oblasti nábytku a čalounictví za materiál neomezených vlastností. Používá se totiž i na výrobu nejsložitějších designových kusů křesel a sedacích souprav. Zpracování kůže probíhá speciálními procesy, jejichž výsledkem je zdravotně nezávadný produkt. K vlastnostem kožené sedací soupravy určitě patří odolnost, trvanlivost a zcela optimální visko-elastické vlastnosti spojené s deformačními charakteristikami usně.

Komfort při každém doteku

Kvalitní useň má schopnost přijímání a zpětného uvolňování vodní páry, což pocítíte jako komfort při každém vašem doteku. Nemusíte se obávat pálení nebo lepivosti povrchové úpravy. Sedačky z usně nedrží prach, a tak jsou doporučovány také pro alergiky. Pro péči o kůži se smí používat jen specializované výrobky určené pro ošetřování kůže. A pokud dojde k znečištění sedací soupravy z kůže, skvrnu se snažte odstranit co nejdříve. Správná péče přispívá k dlouhé životnosti sedací soupravy.

Jak vybírat?

Zajímat vás jako první asi bude především design nábytku, který velkým množstvím variant dává možnosti jakkoliv zaměřenému interiéru. Ať už jste milovníky retro interiéru nebo dáváte přednost moderně zaměřenému nábytku – sedací soupravy z kůže se budou hodit kamkoliv. Pamatujte jen na základní pravidlo umístnění kožené sedačky. Doporučuje se její umístění především v prostoru v dostatečné vzdálenosti od topení nebo oken. Přímé světlo by totiž mohlo pronikat k nábytku a lehce změnit barevnost.

Na kožené sedačce nikdy nešetřete. Vaše investice se vám v průběhu let mnohonásobně vrátí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *