KSK spol. s r. o. – vzduchotechnika na míru
KSK spol sro vzduchotechnika na míru

KSK spol. s r. o. se na českém trhu s klimatizací a vzduchotechnikou pohybuje již od roku 1992. Zabývá se především servisem klimatizace Praha, montáží vzduchotechniky Praha a v neposlední řadě prodejem klimatizace Praha. Návrh a řešení s následnou montáží vzduchotechniky provádí firma ve všech místnostech domů, společností, hal i bytů. Samozřejmostí je kompletní servis a to jak záruční, tak i pozáruční. Klienti si mohou služby Ksk.praha.cz objednat telefonicky, anebo e-mailem. Hlavním cílem je zvyšování poptávky po službách a naprostá spokojenost všech zákazníků. Mimo servisu vzduchotechniky zajišťuje KSK spol. S r. o. prodej, montáž a servis topných systémů.

Moderní bydlení s naší klimatizací

Naše společnost se zabývá, mimo jiné, projektovou činností, montáží a následným servisem tepelných čerpadel vzduch voda Toshiba, tepelných čerpadel vzduch vzduch Toshiba, tepelných čerpadel vzduch voda Sinclair, tepelných čerpadel vzduch vzduch Sinclair, vzduchotechnikou Praha a klimatizací Praha. V tom, co děláme, jsme opravdu nejlepší a svým klientům se snažíme dát maximum ze svých schopností a dovedností. Jestliže máte jakékoli dotazy ohledně montáže a servisu klimatizace a vzduchotechniky, či topných systémů, zeptejte se nás, rádi Vám pomůžeme. Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník a tomu podřizujeme veškerou svou činnost.

Naše práce – Vaše pohodlí

Počet zákazníku se rok od roku zvyšuje a to hlavně díky dlouholetým zkušenostem naší firmy na českém trhu. Roky praxe jsme využili nejen k seberealizaci, ale především ke zdokonalení a zjednodušení všech služeb, což zahrnuje servis klimatizace Praha, servis vzduchotechniky Praha, montáž klimatizace Praha, montáž vzduchotechniky Praha, prodej klimatizace Praha, prodej vzduchotechniky Praha a prodej, montáž a následný servis tepelných čerpadel vzduch vzduch a vzduch voda. Naše vzájemná spolupráce s klientem začíná již u samotného projektu a končí následnou realizací zakázky na klíč. Neváhejte a kontaktujte nás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *