Neseďte doma a vyrazte na lodi za letním dobrodružstvím
pujcovna lodi

Plánujete vyrazit za dobrodružstvím? A chcete k tomu přibrat partu přátel a opravdu si to užít? Pak zkuste do svých plánu zařadit výlet po řece. Vodáctví má v našich zemích dlouhou tradici a není se čemu divit. Dovolená na vodě je poměrně levná, zábavná a člověk při ní zažije mnoho neobvyklých situací. Navíc pobyt v přírodě je příjemný a atraktivní obzvláště pro lidi, kteří pracují v kanceláři. Tak na co čekáte? Vyrážíme.

A co vybavení?

Pravda. Ještě předtím, než vyrazíte, je potřeba dořešit několik drobností. Například se vyplatí najít si aktuální sjízdné řeky a vybrat si z nich tu, která vám sedne nejvíce. Poté na ní najděte kvalitní půjčovnu lodí a zajistěte si vše potřebné. Například půjčovna lodí Sázava vás vybaví vším, co budete na vodě potřebovat od lodi po plovací vestu. Můžete si vybrat z různých lodí, jako je plastová kánoe Vydra nebo Samba, nebo se vydat na kajak či raft. A pokud chcete prozkoumat řeku důkladněji, můžete se zkusit dohodnout na půjčení dalšího vybavení, například pro rybolov.

Co si vzít s sebou na cestu po řece?

Samozřejmě byste si s sebou měli vzít vše, co potřebujete k základní hygieně, a také nějaké jídlo. Nejlepší je vzít si suché jídlo, které se nemusí vařit, například müsli, sušenky nebo sladkosti. Do svého jídelníčku byste měli zařadit také nějaké ovoce a zeleninu a pitnou vodu. A nezapomeňte na repelent proti hmyzu. Budete také potřebovat náhradní oblečení pro případ, že zmoknete. A nakonec nezapomeňte na fotoaparát, abyste mohli zachytit všechny krásné okamžiky. Na vodu citlivou elektroniku, kterou si na loď berete, raději zabalte do vodotěsných obalů, aby nepřišla k úhoně.

Byli jste někdy na výletě po řece?

Pokud ne, je načase to změnit. Můžete si být jisti, že nebudete litovat. Zábava na vodě je zaručena. Nezáleží na tom, zda se vydáte na jednodenní výlet anebo využijete některou z nabídek půjčovny lodí Sázava a vyrazíte na vícedenní dobrodružství, výlet na vodě si vždy užijete. A pokud budete mít štěstí, přihodí se vám i nějaké to překvapení. Buďte připraveni na nečekané a užijte si svou dovolenou. Vždyť právě díky ní se budete zase těšit zpět do práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.