Dřevěné podnosy jsou klasikou, která neomrzí
dreveny podnos

Milujete grilování? Anebo v létě rádi pobýváte venku na zahradě nebo terase a užíváte si sluníčka a dobrého jídla a pití? Pak určitě často řešíte otázku, jak všechny ty dobroty na terasu odnést a jak zpět přinést použité nádobí. Elegantním řešením obojího je dřevěný podnos, který na jedné straně dobře vypadá a na straně druhé také plní výše popsanou funkci.

Dřevěné podnosy jsou praktické, ale i krásné

Dřevěné podnosy a tácy jsou klasikou, která nikdy nezestárne. Jsou ideální pro servírování předkrmů, hlavních chodů nebo dezertů. A jsou dostatečně elegantní, abyste je mohli použít jako dekoraci ve své domácnosti. Dřevěné tácy se dodávají v různých velikostech, tvarech a stylech, takže určitě najdete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám. Navíc se snadno čistí a udržují. Z dřevěného podnosu tak snadno vytvoříte třeba i dekoraci na stěnu, která bude originální a podnos tak budete mít rychle po ruce.

Nejčastější tvary dřevěných podnosů

Obvykle narazíte na podnosy obdélníkové, čtvercové nebo kulaté. Existuje však i mnoho dalších tvarů, například ve tvaru srdce nebo hvězdy. Dřevěné podnosy mohou být zdobeny řezbou, intarziemi nebo jinými ozdobnými prvky. Na výrobu dřevěných podnosů se používá mnoho různých druhů dřeva, například buk, třešeň, dub nebo ořech. Každý druh dřeva má svou jedinečnou kresbu a barvu. To znamená, že žádné dva dřevěné tácy nejsou úplně stejné. A v tom spočívá ta největší výhoda dřevěných podnosů. Vždy dostanete originál, který nikdo jiný nemá.

Vybíráme dřevěný podnos

Při nákupu dřevěných podnosů je důležité vzít v úvahu následující kritéria:

  • Velikost podnosu – ujistěte se, že je dostatečně velký nebo malý pro vaše potřeby.
  • Tvar podnosu – vyberte si tvar, který se vám líbí a který bude ladit se zbytkem vašeho interiéru.
  • Typ dřeva – každý typ dřeva má své. Zvažte, který z nich se vám líbí nejvíce.
  • Dekorace – pokud chcete ozdobný podnos, vyberte si takový, který bude mít dekorace podle vašeho vkusu.

Dřevěný podnos sice nepatří mezi základní vybavení domácnosti, je však prvkem, který je praktický, a zároveň dokáže zpříjemnit stolování a navodit příjemný pocit domova. Proto rozhodně alespoň jeden dřevěný podnos do své domácnosti pořiďte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.