Prodej nemovitosti svěřte raději profesionálům
tompat prodej nemovitosti

Pokud se nechcete nechat napálit při prodeji své nemovitosti, obraťte se raději na realitní kancelář, která vám se vším pomůže. Zároveň se díky tomu vyhnete spekulantům, kteří se po zveřejnění inzerátu nejspíš vyrojí jako huby po dešti. Realitní kancelář navíc pomůže s právními náležitostmi tak, aby váš prodej dopadl co nejlépe a bez zbytečných rizik.

Prodej nemovitosti vyžaduje čas a přípravu

Zveřejnit pár nahodilých fotek a uvést několik holých vět k tomu nejspíš úspěšný prodej nemovitosti nepřinese. V obrovské nabídce, která na trhu neustále je, musí inzerát zaujmout a obsahovat všechny potřebné informace, které případného kupce přesvědčí o tom, že právě ta vaše nemovitost bude pro něj správnou volbou. Ani vizuální stránku inzerátu nesmíte podcenit, očima člověk vybírá předně i když je jasné, že zrovna v této věci rozhodující nebude.

Realitní kancelář zajistí vše potřebné

Na rozdíl od svépomocné prezentace zajistí realitní kancelář profesionální výstup. A nejen to. Zajistí také právní servis a v neposlední řadě vyřídí věci kolem hypotéky nebo úvěru. Primárně však zařídí vše tak, aby inzerát obsahoval všechny důležité informace, které jsou ze strany potenciálních kupců zajímavé a nutné. Pokud si na focení interiéru a exteriéru netroufáte, realitní kancelář se postará i o tuto záležitost. Zajistí rovněž znalecký posudek nebo notářskou úschovu a podklady pro převod nemovitostí na katastrálním úřadu. Poradenství ve všech oblastech je samozřejmostí.

Prodej rodinného domu nemusí být náročným úkolem

Pokud jste se rozhodli pro prodej rodinného domu a tápete, za který konec ho uchopit, poraďte se s realitním makléřem. Základním předpokladem úspěšného prodeje je stanovení optimální ceny, díky které nebude váš inzerát viset v nabídce příliš dlouho. Zároveň ovšem musí být taková, abyste ze situace na trhu vytěžili maximum. A právě to je otázka, kterou zkušený makléř dokáže zodpovědět. Stanovte si taky rozumní čas prodeje, tedy čas, kdy budete opravdu připraveni dům opustit. A to nejen fyzicky, ale i emočně.

Prodej domu dobře zvažte a v případě pochybností se poraďte s makléřem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.