Moderní plastová a dřevěná okna do vašeho domu i bytu
drevena okna

Moderní okenní systémy jsou nejen esteticky dokonalé, ale také mají vynikající užitné vlastnosti. S jejich pomocí se mohou uspořit i náklady za bydlení.

Moderní plastová a dřevěná okna

Plastová okna stále více vytlačují ta klasická, která už dávno nestačí našim požadavkům na vyšší komfort bydlení. Plastová okna ale nejsou součástí jen obytných budov. Své uplatnění nacházejí pochopitelně i u komerčních budov a kancelářských objektů.

  • Kvalitní plastová okna procházejí náročnými testy, které potvrzují jejich vysokou odolnost vůči nepříznivým atmosférickým vlivům i neúprosnému zubu času.
  • Díky úspěšnosti ve zmíněných testech se mohou okna vykázat příslušnou certifikací.

Ani dřevěná okna ještě nekončí

Dřevěná okna nejsou ale v žádném případě dávnou minulostí. Produktem, který už na našem trhu nemá místo. Naopak. Díky inovaci materiálů i technologií se dřevěná okna znovu dostávají ke slovu.

  • Vysoce jakostní okna se skládají ze tří vrstev sosnového dřeva.
  • Díky špičkovým vlastnostem této dřeviny je garantována stabilní konstrukce, výborné izolační vlastnosti i dokonalý estetický vzhled.

Dřevěný materiál, který je určený pro výrobu oken i dveří, má díky impregnaci potřebnou ochranu před povětrnostními vlivy, plísněmi i dalšími škůdci.

Výrobou oken a jejich instalací ale práce zdaleka nekončí. U dřevěných oken i u plastových oken s následným servisem i údržbou.

Úspora nákladů na provoz objektu

Moderní okna té nejvyšší kvality najdete na rodinných domech, školách, školkách, administrativních budovách, výrobních halách i firmách. Jejich výborné estetické, izolační i další užitné vlastnosti využívají i majitelé velkých obchodních domů. Díky propracovanému systému a 100 % kvalitnímu technologickému zpracování lze totiž pomocí moderně řešených oken uspořit nemalé výdaje za topení v zimních měsících.

  • Okna jsou vyráběná v mnoha různých velikostech i provedeních.
  • Je tedy možné využít je opravdu na všech budovách.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *