Kancelářské stoly domů i do kanceláře
Kancelářské stoly domů i do kanceláře

Psací stůl se zásuvkami nebo skříňkou, který vypadá velmi designově? I tak může vypadat kancelářský stůl, který má ve své nabídce acinterier.cz. Nehledě k tomu, že kancelářské stoly už dávno nejsou určeny pouze do kancelářských prostor. Většina lidí potřebuje mít dnes minimálně jeden kancelářský stůl také doma. Jednak jako “podložku” pod notebook nebo počítač, jednak jako prostor pro uložení kancelářských potřeb (sponky na papír, nůžky, lepidlo, papír a podobně). Nehledě k tomu, že na kvalitním kancelářském stole se dá provozovat i řada kutilských koníčků.

Jak ušetřit místo? Co třeba rohový psací stůl

Pokud chce člověk ušetřit místo v bytě, domě, případně v kanceláři, možná upřednostní psací stůl rohového tvaru, tedy rohový psací stůl. Velmi často bývá mnohem úspornější, než rozměrný klasický rovný kancelářský stůl. I rohové psací stoly nabízí e-shop acinterier.cz.

Od kancelářských stolů je již velmi blízko k ostatnímu kancelářskému nábytkukancelářské skříně, kancelářské židle a kancelářská křesla a další druhy kancelářského nábytku.

Odpovídající zdravotnický nábytek

Zmíněný internetový obchod se specializuje také na zdravotní nábytek, jehož součástí jsou například zdravotnické skříně. V současné době, kdy čelí zdravotničtí pracovníci stále větším výzvám, včetně naléhavosti a odpovědnosti, jsou nároky na jejich pracovní prostředí velmi vysoké. Každý lékař, který si zařizuje ordinaci, musí kromě nábytku, jež se mu líbí, pořizovat zejména takový zdravotnický nábytek, například zdravotnické skříně, který odpovídá příslušným vyhláškám Ministerstva zdravotnictví.

Výhodná objednávka školního nábytku

Pokud jde o nákup školního nábytku, i ten je na acinterier.cz velmi výhodný. Když se škola či školka rozhodne pro objednávku nad 5 000 Kč, kromě 6% mimořádné slevy jí e-shop poskytne v rámci celé České republiky také dopravu zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.