Česko ovládla unikátní služba
pikwizard 7cda287204ef25d757fc21818abf92c6 scaled

Pokud se již nějaký čas zajímáte o vodohospodářské projekty, pak jste si mohli povšimnout, že Česko doslova ovládla unikátní služba společnosti ZAKRA. Ta totiž jako úplně první přišla s možností získat všechny potřebné dokumenty při realizaci vodohospodářských projektů na jediném místě. Dříve jste museli shánět projektanta, hydrogeologa, obíhat úřady a kdovíco ještě. To dnes již není nutné.

ZAKRA nabízí praktický fullservis, který ušetří desítky hodin a spoustu stresu s hledáním potřebných specialistů nebo čekáním na úřady. Funguje to velmi jednoduše. Pokud například máte zájem o ČOV, čističku odpadních vod, stačí zažádat o vstupní konzultaci. Specialista ze ZAKRY vám vysvětlí, jaký druh či typ pro vás bude nejvhodnější, a vy pak v případě zájmu můžete objednat jejich službu, v rámci které dostanete kompletní dokumentaci, hydrogeologický posudek a také povolení úřadů, které za vás bude vyřízeno.

V některých případech si můžete objednat také instalaci a realizaci ČOV na klíč. Tedy vše od A do Z. Nemusíte se pak starat vlastně už vůbec o nic. ZAKRA realizovala stovky projektů a zákazníci si službu velice pochvalují. Zkuste sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.