Prověřené nemovitosti ve fondu DRFG

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí kromě dluhopisů a dalších investičních příležitostí také nemovitostní fond. Ten má ve svém portfoliu dvacet komerčních nemovitostí, rozmístěných po celé České republice. Jedná se zejména o nákupní centra nebo retail parky v okresních či krajských městech, kde jsou svého druhu často jediná a nemají velkou konkurenci.

Strategií nemovitostního fondu DRFG je udržení dlouhodobé stability, což se daří právě díky diverzifikaci nemovitostního portfolia se zaměřením na retail. Jak ukázala poslední ekonomická krize, tak maloobchodním řetězcům v té době obraty dokonce rostly, protože potraviny, ale také zboží běžné spotřeby budou lidé nakupovat i v dobách ekonomického zpomalení. Právě proto jsou komerční nemovitosti vůči hospodářským výkyvům poměrně resistentní.

DRFG nenabízí pouze dluhopisy

Investice do fondů má oproti přímé investici do realit velké výhody. O správu fondu se starají profesionálové, odpadá tak riziko špatného výběru nemovitosti. Podle recenzí mnohých investorů šetří také čas a starosti, především pak se správou vlastního bytu či domu nebo hledáním vhodných nájemníků. Ve fondu investor prostředky zhodnocuje okamžitě a má je v případě potřeby také rychleji k dispozici. Peníze má na účtu zpravidla za pár měsíců a nemusí tedy čekat na zdlouhavý prodej nemovitosti.

Komerční objekty ve fondu si pronajímají silné obchodní řetězce, které jsou na zdejším trhu již dobře zavedené, a také díky tomu s nimi mají uzavřené dlouhodobé nájemní smlouvy, které investorům poskytují výhled na dlouhodobý a stabilní výnos. Smlouvy s nájemci jsou ve fondu CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND uzavírány v průměru na pět let, v případě potravinářů to ale může být až na deset let. I to fondů dodává větší stabilitu a odolnost proti ekonomickému zpomalení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *