Důležité vybavení gastro provozoven
1 dsc 10561

Současným trendem ve vybavení potravinářských provozů jsou prvky z nerezového materiálu, který je zdravotně nezávadný a zároveň velice odolný.

Moderní vybavení gastro provozoven  

Vybavení profesionálních kuchyní a jiných potravinářských provozů musí být nejen zdravotně nezávadné, ale také praktické. Mezi základní gastro vybavení patří sporák, myčka nádobí, varný kotel, smažící pánev, fritéza a další prvky. Záleží vždy na konkrétním provozu a účelu.

  • Každá provozovna, kde se vaří pro veřejnost, musí být navržena a sestavena tak, aby umožňovala personálu pohyb bez zbytečné námahy a také, aby byla práce maximálně bezpečná a efektivní.

Stačí využít profesionální pomoc pro návrh uspořádání nejen kuchyní, ale také prádelen či výroben studených lahůdek. Další výhodou oborné pomoci při sestavení provozu je také jistota, že pracovníci hygienické kontroly nenajdou žádnou závadu a vy budete moci klidně pracovat nebo podnikat.

Nerezový gastro nábytek

Jedním z nejkvalitnějších, a tudíž nejvyužívanějších materiálů nábytku do gastronomických provozoven, je nerez. Nerezový gastro nábytek je nejen zdravotně nezávadný, ale také vyniká vysokými estetickými kvalitami. Z nerezu se vyrábí hlavně pracovní stoly, mycí stoly, dřezy, vozíky, podstavce pod spotřebiče, regály, skříně a další prvky.

  • Velkou výhodou tohoto materiálu je také snadná údržba.
  • Stačí pouze omýt a nábytek vypadá stále jako nový.
  • Což je důležité i z hygienického hlediska.

Každý provozovatel gastronomického zařízení také ví, jak velice je veškeré vybavení namáháno. Nerezový materiál je odolný vůči mechanickému poškození i vůči působení chemických čistidel.

Konvektomat

Moderním pomocníkem, který velice zjednoduší a zrychlí práci v potravinářských provozovnách, restauracích a jídelnách, je konvektomat. Dalo by se říci, že se bez něj neobejde žádná moderní kuchyně.

  • Zvládne totiž mnoho technologických procesů, na které by bylo zapotřebí velké množství jiných kuchyňských pomocníků.
  • V gastronomických provozovnách vám tedy konvektomat ušetří nejen spoustu času, ale také nákladů.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.