EKOL – kompletní řešení technologií pro povrchové úpravy
zarizeni pro pripravu povrchu

Pokud hledáte vhodné zařízení pro povrchové úpravy, vsaďte na odborníka. Společnost EKOL zajišťuje podle požadavků klientů projekci, konstrukci, výrobu, výstavbu a zprovoznění kompletních energetických celků s elektrickým výkonem do 100 MW. Dodává parní a spalovací turbíny, parní kotle a kotelny i kompletní energetické celky. Nechte si navrhnout kompletní povrchovou úpravu na klíč.

Společnost EKOL

Společnost EKOL s.r.o. disponuje bohatými zkušenostmi od roku 1992 a nabízí kompletní řešení technologií pro povrchové úpravy doslova na klíč. Projektovaná zařízení pro povrchovou úpravu jsou navrhována podle potřeb klientů s respektem k požadavkům na ekonomiku provozu i ekologii. Komplexní služby zahrnují stanovení technologie povrchové úpravy, vytvoření projektu, dodávku s montáží a uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a záručního i pozáručního servisu

Kam směřují dodávky

  • lakovny – práškové, elektroforetické i s kapalnými nátěrovými hmotami
  • galvanizovny
  • zařízení pro přípravu povrchu
  • zařízení pro recyklaci technologických médií
  • zneškodňovací stanice – likvidace průmyslových odpadních vod
  • zařízení pro membránové separace
  • řízení technologických procesů
  • práškové barvy KABE

Lakovny a lakovací linky

Do vybavení práškových lakoven patří práškové barvy, kapalné lakovny využívají rozpouštědlové či vodou ředitelné nátěrové hmoty a elektroforetické lakovny využívají naforetické nebo kataforetické nátěrové hmoty. Pro dopravu lakovaných dílců se používají mechanizované, taktované i kontinuální lakovací linky. Podle způsobu nanášení nátěrových hmot se linky dělí na ponorové, ručním, automatickým či robotickým nanášením nátěrových hmot.

Technologické celky

Lakovací kabiny a linky tvoří technologické celky s přípravou povrchu, nanášením nátěrových hmot, jejich sušením či vypalováním a následným chlazením dílců. Jejich součástí mohou být i zařízení pro přípravu technologické vody, čištění odpadních vod či odpadní vzdušniny. Dopravní systémy zahrnují manilupátory a jedno i dvou dráhové dopravníky s důrazem na minimalizaci provozních nákladů a rekuperaci zbytkového odpadního tepla pro technologický ohřev.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.