Přemýšlíte o tepelném čerpadlu a chtěli byste vědět, které pro vás bude to pravé?
tepelna cerpadla

Odpověď pro laika není vůbec jednoduchá. Existují však firmy, jako například KSK Praha, kde vám doporučí tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda prakticky mrknutím oka. Jak by také ne, když se jedná o firmu, která patří v otázce vzduchotechniky mezi nejspolehlivější. Ať už tedy chcete řešit klimatizaci nebo tepelné čerpadlo (tepelná čerpadla vzduch-vzduch a tepelná čerpadla vzduch-voda), jejich dodání, prodej, montáž nebo využít přinejmenším poradnu této firmy, s důvěrou se na kskpraha.cz obraťte.

Jaké tepelné čerpadlo zvolit?

S tepelnými čerpadly to není zas tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Univerzální odpověď, zda zvolit tepelné čerpadlo vzduch vzduch, tepelné čerpadlo vzduch-voda nebo tepelné čerpadlo země-voda v podstatě neexistuje. Vždy totiž záleží na určité lokalitě, v níž se stavba nachází, a také na typu stavby. V některých případech je tak vhodnější tepelné čerpadlo vzduch vzduch, jindy jsou lepší tepelná čerpadla vzduch voda nebo tepelná čerpadla země-voda. (První slovo vždy udává zdroj energie – vzduch, voda, země; druhé slovo představuje topné médium – vzduch, voda.) Jaké tepelné čerpadlo tedy máte pro svůj dům, chalupu či byt zvolit, nechte na odbornících z firmy KSK Praha.

tepelna cerpadla2

Poraďte se a nakupujte u odborníků

Jako nejuniverzálnější se jeví tepelné čerpadlo vzduch vzduch. Finančně i technicky vychází toto tepelné čerpadlo méně náročně než ostatní druhy tepelných čerpadel. Nevýhodou tepelného čerpadla vzduch vzduch je však větší hlučnost, což může být v některých případech problém. Ať už se nakonec rozhodnete pro jakékoliv tepelné čerpadlo (tepelné čerpadlo vzduch vzduch, tepelné čerpadlo vzduch-voda), jedno je jisté – vždy ušetříte peníze za provoz svého domu. Tak neváhejte a jděte do toho!

znacky


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.