Jaká pořídit okna do domu?

Chcete v maximální možné míře minimalizovat vaše dosavadní úniky tepla v rodinném domě? Hledáte řešení, které zlepší vaši životní úroveň a úměrně se promítne i do celkových nákladů na vytápění? Potom začněte tím nejzákladnějším, čímž je modernizace vstupních otvorů do domu.

Ano, máme na mysli okna. Ta mohou v dnešní době nabývat nejrůznějších podob. My vás prostřednictvím následujících řádků seznámíme s třemi nejpopulárnějšími variantami.

Plast, dřevo nebo hliník?

Cenově nejdostupnější jsou bezpochyby plastová okna. Několikakomorové systémy odlišného typu, jež vznikají v kombinaci s odpovídajícím zasklením. Velká spousta lidí se dnes přiklání k úspornějším trojsklům, nežli k typickým dvojsklům.

Omezovat se ostatně nemusíte ani z pohledu jakéhokoliv dekoru, a to jak z vnitřní, tak z vnější strany. Na trhu je bezpočet imitací dřeva, ale i kovu.

Budete-li přece jenom tíhnout k přírodním materiálům, je jasnou volbou dřevo. To nabízí velice obdobné tepelněizolační vlastnosti. Počítat však musíte s nutností pravidelné údržby v podobě natírání.

Hitem několika posledních let je hliník, u něhož je dbáno hlavně na originální a nadčasový design.

Dveře ze stejného materiálu

Ochuzovat se nemusíte ani při nákupu venkovních dveří, ať už jde o ty vstupní či balkonové. K dispozici jsou všechny tři výrobní materiály, které jsou mnohdy kombinovány ještě s ostatními prvky, jako jsou hliníková madla, speciální zasklení a mnohé další.

Bohaté příslušenství k oknům

Ošizeni nebudete ani z pohledu přídavných doplňků, s nimiž nabývají libovolná okna lepší vzhledové a praktické stránky. Za zmínku stojí bezpochyby různé typy clonění, od žaluzií až po speciální látkové rolety nebo sítě proti hmyzu.

V každém okenním rámu je navíc aplikováno speciální bezpečnostní kování umožňující velice snadnou obsluhu a větrání.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: artur84).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.