Najděte vlastníka nemovitosti snadno a rychle
geopas hlavicka

Katastr nemovitostí je jedním z velice využívaných online nástrojů. Nahlížení do katastru nemovitostí nám umožňuje získat informace o parcelách, budovách, ale i listu vlastnictví. Pokud ovšem hledáte nějaké další údaje týkající se například geologických dat nebo občanské vybavenosti, oficiální katastr nemovitostí vám asi nepomůže. Zabrousit musíte do jiných vod.

Praktické rozšíření katastru nemovitostí

Seznámit vás chceme s projektem GeoPas.cz, který lze právoplatně označit za rozšíření katastru nemovitostí. I když neplní jeho agendu, z pohledu informací toho předkládá více než dost. Katastr nemovitostí v tomto podání je přehledný, jednoduše vypadající a komplexní. To znamená, že vedle základních údajů najdete i mnohé jiné.

  • Geologie a voda
  • Životní prostředí
  • Občanská vybavenost
  • BPEJ/LPIS

Když budete hledat například vlastníka v oblasti Kutná Hora katastrální území, půjde to snáz, než si myslíte. Díky našeptávači GeoPas.cz se rychle dopracujete ke konkrétní parcele, popřípadě využijete přehledné mapové podklady. Pak už vidíte seznam vybraných sousedních parcel, o nichž si můžete zjistit více informací.

Nechybí pochopitelně ani odkazy na oficiální nahlížení do KN nebo RÚIAN. Vše je daleko uspořádanější a komplexnější, takže pokud chcete další údaje, oproti katastru nemovitostí je GeoPas.cz přece jenom vybavenější.

Hledejte parcely a budovy na GeoPas.cz

Aplikace GeoPas.cz se stane vaší pravou rukou při hledání katastrálních území, parcel, budov i adres. Žádné složitosti a ztráta drahocenného času. Nyní najdete konkrétní parcely daleko snáze, včetně podrobných informací týkajících se krajů, okresů a obcí. Takové údaje vám přijdou vhod například při prodeji či nákupu nemovitosti nebo v rámci hledání vhodné lokality pro bydlení. S bohatými informace na GeoPas.cz můžete nakládat dle své libosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.