Nevíte, jak to říct? Vyznejte lásku plackou
placky

Trápí vás chronická nesmělost? Anebo jen hledáte originální způsob, jak své milence či manželce vyznat lásku? Chcete přítele překvapit a vyrazit mu dech originálním sdělením? Zjistila jste, že jste těhotná a nevíte, jak mu to říct tak, aby na to nikdy nezapomněl? Řešením všech těchto situací je placka, která originálním způsobem sdělí vše, co byste rádi řekli, ale dochází vám slova.

Placka se špendlíkem anebo jako magnetka

Tradiční placku se spínacím špendlíkem si můžete nechat vyrobit na míru podle vašeho návrhu. Jestliže se vám nelíbí představa placky připevněné na vaší hrudi a raději byste oznámení významné události připevnili magnetem na lednici? Ani to není problém. Podle vašeho návrhu si nemusíte nechat vyrobit jen placku, ale také magnetku. Její velikost se může pohybovat stejně jako u placky od 56 do 75 mm. Jediným omezením je výhradně kulatý tvar.

Originální můžete být jen jednou

Dobře přemýšlejte, jaký návrh si na placku necháte vyrobit. Jestliže si to rozmyslíte, není sice problém nechat si placku vytvořit znovu, ale co když původní nepovedený návrh najde ten, komu takto chcete něco důležitého sdělit, například v koši? Druhou šanci už nedostanete a neužijete si tak moment překvapení. A to by byla škoda. Při návrhu placky platí tak stejně jako u jiných důležitých činností přísloví: „“dvakrát měř, jednou řež.“

Vyjádřete plackou vlastní názor

Neposlouchají vás doma ani v práci?  Nebuďte zoufalí a připněte si na hrudník placku s názorem, který chcete vyjádřit. Například, že nesouhlasíte se šéfovým řešením poslední zakázky. Buďte ale obezřetní, abyste se díky placce na hrudi nedočkali také posledního dne v práci. Raději si pro vyjádření plackou vybírejte pozitivně laděné události. Pracovní úspěch můžete oznámit kromě placky také medailí anebo magnetem, který si v práci připevníte na lednici. Zasloužili jste se v posledním měsíci o nejvyšší tržby svého oddělení? Nebuďte zbytečně skromní a pochlubte se. Ať to každý ví.

Vyznáváte netradiční životní styl?

Řekněte to plackou. Začali jste s veganstvím anebo s ním naopak končíte? Ideální příležitost k tomu přihlásit se ke svému novému názoru plackou. Dejte si na ní záležet, protože jejím prostřednictvím budete každému sdělovat nejen to, že u vás nastala změna, ale díky vlastnímu návrhu také prozradíte mnohé o vašem vkusu a grafickém talentu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *