Nová plastová či hliníková okna ochrání váš noční spánek
nova plastova okna

Nová plastová či hliníková okna s trojskly poskytují mnohem lepší ochranu proti hluku než okna s dvojskly. Pokud jste citliví na hluk, nemáte hluboký spánek nebo bydlíte u rušné silnice, může se vám lepší zvuková izolace opravdu vyplatit. Moderní zvukotěsná plastová okna či hliníková okna jsou high-tech (technologicky vyspělé) produkty a dosahují hodnoty zvukové izolace až 44 %. To znamená, že chrání vás a vaši rodinu až o 85 % lépe před hlukem než stará dřevěná okna nebo okna s dvojitým zasklením.

Nová okna vás budou chránit před sluncem

Nová plastová okna Brno, plastová okna Praha a plastová okna Jihlava mají silnější skla a parotěsné fólie nebo fólie v okenní konstrukci, a poskytují tak mnohem lepší ochranu před slunečními paprsky než stará okna. Díky tomu budou také nábytek, koberce a závěsy pomaleji blednout. Nová hliníková a plastová okna výrazně zlepšují také ochranu proti vloupání. Nechte si poradit od výrobce oken (Plastikov, s.r.o.) a věnujte pozornost třídě odolnosti.

Výměnou oken se dlouhodobě zvyšuje hodnota nemovitosti

Svůj dům či byt můžete novými plastovými okny či hliníkovými okny výrazně zhodnotit. Mnoho kupujících je ochotno zaplatit více, pokud je nemovitost energeticky úspornější, spotřebovává méně elektřiny, je bezpečně chráněna a díky většímu množství denního světla působí jejich pokoje útulněji. Můžete také změnit a vylepšit image domu zvenčí. Například s barevnými okenními rámy plastových nebo hliníkových oken a úzkými profily, které dokonale ladí s fasádou. Okna se často vyměňují v rámci renovací fasád. Je to i váš případ? Pak se spolehněte na výrobu plastových oken a výrobu hliníkových oken firmy Plastikov, s.r.o. Tato firma vám nabídne i vchodové dveře a další široký sortiment doplňkových prvků. Jde o parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety, roletky a podobně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.