Praha 3 je vhodnou příležitostí pro kariéru i rodinu
realityabydleni.cz byty u parku uvodni

Mít děti a dobrou práci, poznat svět a zažít spoustu nových věcí tam, kde se neustále něco děje. Pokud máte takové sny do budoucna, je jasné, že určitě přemýšlíte každý den o Praze. Jde o město, které snese přísné západní standardy, nabídne sport, kulturu i pracovní příležitosti a přinese dobré zázemí i pro rodinný život.

Milovníci historie nebo špičkového fotbalu snad ani nemohou zamířit jinam, zvláště pro čerstvé absolventy se zde pak nabízí atraktivní možnosti uplatnění. Vlastní byt v Praze tedy jistě má něco do sebe, že?

Na Vackově aneb příjemné místo pro život

Moderní elegance, předzahrádka nebo lodžie, slunné bydlení poblíž autobusové zastávky, škol, restaurací a obchodů. Byty na prodej Praha 3 nabídnou výbornou občanskou vybavenost, v okolí jsou kina, sportovní centra nebo parky, ve kterých se můžete procházet po náročném dnu v zaměstnání a přijít tak na jiné myšlenky.

Zbývá si už jen vybrat, zda dáte s partnerem přednost variantě 1+kk nebo 2+kk, případně plánujete větší rodinu a je tedy spíše vhodný byt o pěti pokojích. A co malý balkon? Chtěli byste mít okna na západ, dáváte přednost sklepu nebo komoře? Zalíbilo by se vám v prvním podlaží nebo raději půjdete do třetího? Záleží na osobním výběru, volných bytů se ještě nabízí poměrně dost, možnosti jsou tedy široké…

realityabydleni.cz byty u parku 01

O městskou zeleň tady není nouze

Příjemné prostředí Žižkova je skutečným balzámem na duši, může za to nejen historie místa, ale také zelené plochy, jako je například park Židovské pece. Projekt Byty u Parku nabízí moderní bydlení ve městě, kde současně neztratíte důležitý kontakt s přírodou. Autobusová zastávka přitom bude vzdálena jen několik málo minut pěší chůze, cesta na metro je tedy krátká – dostanete se brzy všude tam, kam potřebujete, a to nejen v rámci Prahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.