Příležitost koupit levný byt v Praze je tu!

Chtěli byste se přestěhovat do Prahy, ale stále jste nenašli místo, kde se usadit? Zajímáte se o centrum a rádi byste koupili byt nový? Toužíte být i ve spojení s přírodou? Náš tip vás musí zajímat. Představujeme úspěšný projekt NA VACKOVĚ. Nabízí levné byty v jedné z nejprestižnějších lokalit v Praze.

Základní fakta

Rezidence NA VACKOVĚ je nyní ve fázi realizace. Staví se na Žižkově, tedy v jedné ze stabilně nejpopulárnějších lokalit. V okolí ulice Olgy Havlové budou postaveny 3 nové budovy, které dohromady vytvoří moderní komplex bydlení. Realizátorem projektu je developerská společnost Metrostav Development a.s. Na projektu spolupracuje s MS Architekti. Tato společnost má na starost koncepci bytů. Postaveny budou tak, aby byl co možná nejvíce využit užitný prostor. Byty jsou koncipovány tak, aby plně využívaly denní světlo.

realityabydleni.cz_navackove_cz_01

50 % bytů je již prodáno!

Projekt nabídne levné byty v Praze pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Bude jich celkem 202. Největší zastoupení budou mít byty 1+kk, bude jich 85. Dále zde bude 26 bytů o dispozici 2+kk. O tento typ bytů je v Praze stabilně velký zájem, proto jsou i skvělou příležitostí pro investici. Celkem 81 bytů bude mít velikost 3+kk a posledních 10 bytů nabídne velkorysý prostor, jejich uspořádání je 4+kk. Stavba ještě nebyla nedokončena, a přesto už je o nové byty Praha 3 velký zájem. V září developer oznámil, že je prodáno již 50 % bytů. Zájemci by rozhodně neměli dlouho váhat.

realityabydleni.cz_navackove_cz_02

Jak si poradit s financováním?

Při koupi bytu v projektu NA VACKOVĚ máte 2 možnosti. Buď můžete využít nabídku developera a sjednat si hypotéku u společnosti Hyposervis Consulting a.s. za výhodných podmínek, nebo jednat na vlastní pěst a hypotéku si vyřídit kdekoliv jinde. V tomto případě si přečtěte ještě tento článek. Najdete v něm hned několik cenných rad, jak při vyřizování hypotéky postupovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.